„BABSKI BIZNES” – KREATYWNE SPOTKANIE Z DOROTĄ WELLMAN I MARTĄ KLEPKĄ

24 maja 2019 r. w Hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim, w ramach projektu „Babski biznes”, realizowanego przez Lokalną Grupę Działania „Warmiński Zakątek” i Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka”, odbyło się niezwykle inspirujące spotkanie blisko 100 przedsiębiorczych Pań z Dorotą Wellman i Martą Klepką.

“Babski Biznes” to spotkanie motywacyjne dla Pań, które prowadzą własny biznes, który został sfinansowany w ramach środków zarządzanych przez  ww instytucje. Misją projektu jest kompleksowe wspieranie kobiet, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań i spełniania marzeń.

Gościem specjalnym spotkania była Dorota Wellman, która w  rozmowie z Martą Klepką, twórczynią projektu #byckobieta z Dorotą Wellman, opowiedziała o swoim życiu, o tym, jak być zawsze sobą oraz jak odnaleźć sens i pasję w każdym dniu.

Wspaniałą pamiątką dla uczestników spotkania była książka z dedykacją od Doroty Wellman, „I Ty możesz być modelką”, w której dziennikarka pisze o modzie bez uprzedzeń, bez wieku, za to z odwagą, przekonaniem i poczuciem własnej wartości. Do współpracy zaprosiła swoje przyjaciółki. Razem rozmawiają o samoakceptacji, kobiecej przyjaźni, hejcie, o tym, co wypada, o kobiecości oraz zdradzają sekrety różnych typów sylwetki.

  

 

zdj. Otwarte Studio Z.Puszcz&P.Zdanowicz

Show Buttons
Hide Buttons