II Forum Viccana

Forum Viccan’a to wydarzenie na ok 40-50 przedsiębiorców, podczas którego stawiamy na przekazanie konkretnych wartości dla naszych uczestników. Konferencja odbędzie się w Hotelu Brant**** Warszawa.

KONKRETNA WIEDZA OD PRAKTYKÓW

Nasi prelegenci przekażą Państwu merytoryczną wiedzę oraz sposoby jej wykorzystania w praktyce. Dowiemy się min. Jak wykorzystać technikę Elevator Speech. W jaki sposób skalować biznes, aby dotrzeć do większej ilości odbiorców, mniejszym nakładem pracy oraz jakie narzędzia skalowania są dostępne na rynku. Porozmawiamy również o kreatywności w procesach sprzedaży i komunikacji.

Dowiemy się na jakim etapie rozwoju firmy powinniśmy zająć się tworzeniem dream teamu oraz poznamy 12 czynników, których spełnienie zagwarantuje nam utrzymanie zespołu. Poznamy również odpowiedź na pytanie, jak i kiedy warto zadbać o PR i markę osobistą. ​

Na naszych prelekcjach obowiązuje zakaz sprzedaży ze sceny.

NETWORKING

Dziś ciężko prowadzić biznes bez dobrych kontaktów. Dlatego też, na naszym wydarzeniu stawiamy mocno na integrację środowiska przedsiębiorców. Otrzymają Państwo ponad 300 minut na wymiany wizytówek i rozbudowę sieci kontaktów. Dodatkowo wieczorny bankiet będzie przestrzenią do zacieśniania więzi.

MOŻLIWOŚĆ AUTOPREZENTACJI

Każdy uczestnik otrzyma oficjalną przestrzeń do przedstawienia siebie oraz swojej działalności. Dzięki takiemu zabiegowi, dowiadujecie się jacy przedsiębiorcy znajdują się na naszym wydarzeniu, wiecie z kim w pierwszej kolejności chcecie porozmawiać oraz macie przestrzeń do zainteresowania sobą innych uczestników. Dodatkową przestrzenią są stoiska promocyjne. Z ofertą stoisk można zapoznać poniżej.

WIECZORNY BANKIET

Po ciężkim dniu zgłębiania wiedzy oraz networkingu, warto zwolnić, rozsiąść się wygodnie, napić dobrego alkoholu i spędzić przyjemnie wieczór w gronie nowo poznanych osób. Dlatego też podczas wieczornej kolacji, atrakcję zapewni nam pokaz mody oraz występ artysty. ​ Możliwość uczestnictwa w samym bankiecie.

Prelegentami są: Bogdan Sosnowski Janusz Górski Piotr Ląd Dorota Steliga Paweł Wencel

DODATKOWE ATRAKCJE

Loteria Wizytówkowa

Dyplom Uczestnictwa

Promocje na stoiskach

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA

Całość wydarzenia odbędzie się w czterogwiazdkowym Hotelu Brant pod Warszawą Ul. Równa 20, Majdan 05-462 Wiązowna, Polska

 

Link do wydarzenia: https://viccan.wixsite.com/forumviccana

 

Show Buttons
Hide Buttons