Metaliczne nowości od Delia Cosmetics

Jesienna i zimowa aura sprzyja pogorszeniu nastroju. Wtedy najczęściej sięgamy po ciemne ubrania, dodatki. W szafach królują czernie, szarości, brązy. W tym roku stawiamy jednak na błyszczące detale!

Najlepiej łączą się ze stonowaną bielą i czernią. Warto postawić również na metaliczny makijaż, czy manicure – idealnie do tego sprawdzą się nowości od Delia Cosmetics.

Matt Liquid Lipstick Metallic Finish

To 6 niezwykłych kolorów pomadek w płynie. Malując usta wybranym odcieniem zyskujemy efekt metalicznego wykończenia. Nałożenie Metallic Finish na pomadkę o podobnym odcieniu pozwoli uzyskać metaliczne wykończenie w bardziej intensywnym kolorze. Poszczególne kolory serii nazwane zostały imionami gwiazd światowej popkultury.

Cena 15,80 zł/szt.

Lakiery Coral Galaxy

To kontynuacja uwielbianego przez kobiety metalicznego trendu z lat 80-tych, szczególnie uwidaczniającego się w ostatnich sezonach. Używając lakierów z tej serii paznokcie stają się lśniące niczym prawdziwa biżuteria! Kolekcja posiada 8 modnych kolorów zawierających maleńkie drobinki, przypominające gwiezdny pył czy kosmiczną mleczną drogę.

Cena 7,20 zł/szt.

 

Delia Cosmetics to rodzinna firma z polskim kapitałem, która nieprzerwanie od 1998 roku tworzy wyjątkowe i skuteczne kosmetyki. Połączenie ogromnej wiedzy, pasji i nowatorskich pomysłów z unikatowym recepturami, najlepszymi surowcami i innowacyjną technologią stanowi klucz do jej sukcesu. Dowodzą tego liczne, prestiżowe nagrody oraz miliony zadowolonych klientów na całym świecie. To dla nich Delia Cosmetics realizuje Strategię Piękna.

 

Informacja prasowa Listopad 2017

 

 

Show Buttons
Hide Buttons