O nas

Tygrysy Biznesu to profesjonalny magazyn poświęcony nowoczesnym firmom i ludziom, którzy je tworzą, ich pasjom i sukcesom. Publikujemy wywiady z wyjątkowymi osobowościami świata biznesu, relacje z najważniejszych wydarzeń oraz artykuły eksperckie z zakresu promocji, marketingu i finansów. Dostarczamy ciekawą i aktualną wiedzę, przybliżamy nowe trendy i kierunki rozwoju, zachęcamy do innowacyjności i kreatywności.

Jesteśmy głównym partnerem ogólnopolskich programów organizowanych przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, dlatego na naszych łamach prezentujemy profile Laureatów – najlepszych przedsiębiorstw w Polsce.

Mamy nadzieję, że lektura naszego pisma będzie dla Państwa źródłem wiedzy i inspiracji na drodze do sukcesu.

Marcin Andrzejewski
Redaktor Naczelny

 

Statuetka Tygrysy Biznesu – prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez redakcję magazynu wybitnym postaciom świata biznesu. Laureatami nagrody są przedsiębiorcy, którzy dzięki talentowi, pasji, wyjątkowemu zmysłowi biznesowemu oraz wytrwałości zbudowali świetnie prosperujące firmy i wartościowe marki. Są niekwestionowanymi autorytetami w swojej dziedzinie, ekspertami w danej branży, liderami na rynku, wzorem dla otoczenia. Tą nagrodą pragniemy uhonorować ich dotychczasowe  osiągnięcia, pogratulować sukcesu i zmotywować do dalszego rozwoju.

Laureaci Tygrysów Biznesu 2016:

  • Ariel Banaszewski, Moda&Styl
  • Henryk Uluszczak, O.S.K.P. „SERWIS BOX” S.C. 
  • Arkadiusz Watras, Torpol

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Show Buttons
Hide Buttons