Projekt Selflove

Stworzyłyśmy idealne warunki do regeneracji zarówno twojego ciała i umysłu. Uzupełniłyśmy to dodatkami, które sprawią, że poczujesz się lepiej niż kiedykolwiek, a na koniec dosypałyśmy tonę zaangażowania i pasji, która nami kieruje. Tak właśnie powstał Projekt Self Love, którego możesz być częścią. Zrób to dla siebie już dziś!
 
Idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i harmonii-luksusowy 4 gwiazdkowy Hotel Poziom 511 położony na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd, na szczycie najwyższego wzniesienia Jury, pośród zieleni i wapiennych skał.
  • Specjalnie dla projektu SELFLOVE szef kuchni przygotował idealnie skomponowane menu ze składników od lokalnych dostawców, które skosztujesz już w dniu przyjazdu na wspólnej kolacji przy winie.
  • Przez cały okres trwania projektu będziesz mogła skorzystać z indywidualnych konsultacji z fizjoterapeutą, dietetykiem oraz psychologiem.
  • Nauczysz się słuchać swojego ciała, pomogą Ci w tym zajęcia z jogi oraz warsztat z medytacji prowadzony przez Karo Tashi.
  • Mistrzyni świata w makijażu Matylda Bojda poprowadzi wykład oraz pokaże jak podkreślić urodę odpowiednio dobranym makijażem.
  • Podczas wykładu z Małgorzatą Uchnast dowiesz się jak powstają naturalne kosmetyki, które tworzy z własnoręcznie zebranych składników. Będziesz mogła je przetestować i wykorzystać zdobytą wiedzę do stworzenia własnej linii kosmetyków w zaciszu swojego domu.
  • Zrelaksujesz się wybierając interesujący cię zabieg w hotelowym SPA Medi511 oraz korzystając z nielimitowanego dostępu do strefy Wellness.
  • Dla każdej z uczestniczek przygotowałyśmy powitalny prezent, którego zawartość pomoże Ci zrobić coś dla siebie po powrocie do domu.

Tylko do końca tygodnia -200 zł przy rezerwacji pobytu dla dwóch osób na najbliższym Kobiecym Weekendzie 22-24 LISTOPAD ❤️

Rezerwacji dokonasz poprzez formularz na naszej stronie internetowej http://projektselflove.com

Show Buttons
Hide Buttons