PROSECCO VAN SZMARAGDOWY – oryginalna atrakcja na Twój event

Branża eventowa nabrała zupełnie nowego znaczenia od kiedy na polskim rynku pojawiła się atrakcja w postaci PROSECCO VANA, serwującego orzeźwiające białe wino musujące. Ten jedyny w swoim rodzaju Prosecco Van Szmaragdowy przyciąga uwagę nie tylko kolorem, ale przede wszystkim włoskim designem i stylem.  Zacznijmy od przedstawienia osób, które stworzyły ten doskonały koncept.

Anita i Łukasz Mieszczyńscy – świeżo upieczone małżeństwo, które na co dzień pracuje w warszawskiej administracji samorządowej. Absolwenci Uniwersytetu Warszawskiego z pasją dążący do stworzenia czegoś nietuzinkowego i wyjątkowego. Wspólne realizowanie coraz to wyższych celów to ich największe zamiłowanie, a podróże to hobby, które w połączeniu z pracą sprawiają im ogromne szczęście i satysfakcję. „Razem możemy więcej” – to ich hasło życiowe.

Skąd pomysł na taki biznes?

Jak mówią: „słoneczny klimat Włoch skradł Nasze serca do tego stopnia, że postanowiliśmy natychmiast przenieść go do Polski!”. I tak oto zrodziła się koncepcja Prosecco Vana, stworzonego z włoskiego trójkołowca Piaggio Ape, serwującego najlepsze włoskie Glera Frizzante, czyli białe wino musujące.

Co wyróżnia tą firmę spośród innych atrakcji eventowych dostępnych na rynku? Przede wszystkim oryginalny pomysł, obok którego nie można przejść obojętnie. To zupełna nowość, która zaciekawi nie jedną osobę chcącą zorganizować przyjęcie, wydarzenie kulturalne czy event firmowy w niebanalnym stylu. Kolejnym plusem jest kompaktowy rozmiar Prosecco Vana oraz jego pełna mobilność pozwalająca dotrzeć w każde miejsce plenerowe oraz wjechać do małych i większych pomieszczeń.

Prosecco Van Szmaragdowy posiada w swojej ofercie nie tylko białe wino musujące, które zdaniem właścicieli jest najchętniej spożywanym trunkiem, ale również białe i czerwone wina spokojne, wszelkiego typu piwa czy cydry jabłkowe i gruszkowe. To nie wszystko! Anita i Łukasz w swoim szerokim zakresie usług wykonują również koktajle na bazie wina musującego, m.in. uwielbiany przez kobiety Aperol Spritz czy Bellini.

Firma świadczy swoje usługi głównie w branży eventowej i kulturalnej. Obsługują przyjęcia firmowe i integracyjne, wydarzenia kulturalne, wernisaże, koncerty, gale, jubileusze, inauguracje, festiwale, ale również prywatne uroczystości.

 

 

 

Show Buttons
Hide Buttons