Rzecz o sprzedaży – nowatorska forma rozwoju

O  S P O T K A N I U

Mentoring Theater to unikalna i nowatorska forma osobistej edukacji osadzona w przestrzeni teatru. Doświadczeni mentorzy/aktorzy biorą udział w inscenizacji, w której poruszane są istotne zagadnienia merytoryczne. To nie tylko niezwykłe spotkanie aktora z widzem, lecz przede wszystkim mentora z mentee, które daje możliwość przyjrzenia się sobie, własnym postawom i zachowaniom z „bezpiecznej odległości” fotela teatralnego.

WA R S Z T A T , T E A T R & S Z K O L E N I E

Widz uczestniczący w warsztatach rozwoju osobistego może dotrzeć do głębokich przemyśleń, znaleźć przestrzeń do osobistej refleksji i skupić się na sprawach dla siebie ważnych. Mentoring Theater pozwala na samodzielną wędrówkę do własnych barier, mocnych stron, wyzwań, otaczających zjawisk i relacji zawodowych. Stwarza okazję do myślowych eksperymentów i inspiruje do nowych punktów widzenia.

D L A  K O G O ?

„Rzecz o sprzedaży” to sesja skierowana przede wszystkim do ludzi pola, handlowców, doradców, konsultantów, działających we wszystkich segmentach rynku. Jeśli jakaś część Twoich obowiązków polega na pozyskiwaniu, przekonywaniu, negocjowaniu z klientami i potencjalnymi klientami, to z całą pewnością to wydarzenie może Cię rozbawić i jednocześnie czegoś nauczyć. Zapraszamy również menedżerów sprzedaży. To trochę o Was i o Waszych ludziach. Puszczamy do Was oko, żartem ukazujemy gorzką prawdę o współczesnej sprzedaży.

D E D Y K OWA N Y  S P E K T A K L

W formule dedykowanej przygotowujemy specjalną edycję spektaklu „Rzecz o sprzedaży”, która zawierać może odniesienia, sformułowania oraz konteksty związane ze specyfiką firmy, grupą odbiorców, celami spotkania, itd. Możliwe jest zarówno modyfikowanie istniejących scen, jak również dopisywanie dodatkowych scenariuszy merytorycznych. Dzięki temu powstają przedsięwzięcia sceniczno-edukacyjne szyte na miarę okoliczności.

Częstą praktyką w realizacjach na zamówienie jest dodatkowy warsztat (ok. 2h) z uczestnikami prowadzony przez Dariusza Milczarka i Michała Bukowskiego na temat zagadnień poruszanych w trakcie spektaklu. Stwarza on szansę na łatwe odniesienie umownej rzeczywistości teatralnej do realnej, zawodowej i prywatnej perspektywy uczestników.

Jeśli organizujecie spotkanie np. dla kadry menedżerskiej, sił sprzedaży, związane z podsumowywaniem wyników, zmianami, nowymi strategiami, integracją, motywacją, planami, etc., spektakl „Rzecz o sprzedaży” może być dla Was ciekawym i inspirującym, ale także bardzo rozrywkowym elementem programu.

PREMIERA, WYJAZD I ŚWIĘTA

Do trzech razy sztuka, więc teatralno-szkoleniowa sesja w tym roku pojawi się na deskach teatrów trzykrotnie. PREMIERA już 28-ego października 2019 w warszawskim Palladium. Spektakl obejrzeć będzie można także na wyjeździe – w Poznaniu (4.11.2019 r.) w Teatrze Polskim. Grudniowe spotkanie w świątecznej odsłonie odbędzie się w Teatrze Kamienica 4-ego grudnia 2019 r.

To będzie przyjemność, jeśli uda się nam spotkać!

KONTAKT

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem biletów, zapraszamy na stronę: RZECZOSPRZEDAZY.PL Jeśli chcesz stworzyć swój indywidualny pakiet lub jesteś zainteresowany spektaklem dedykowanym, napisz do nas kontakt@rzeczosprzedazy.pl lub zadzwoń: +48 22 314 14 16

 

Show Buttons
Hide Buttons