Z MYŚLĄ O PRZYSZŁYCH MIESZKAŃCACH

 

Tytuł Dewelopera Roku otrzymany przez firmę Buszrem zachęca do krótkiej analizy. Co takiego w działalności firmy doprowadziło od otrzymania wspomnianego tytułu?

Miejsca stolicy

Warto zacząć od tego, że obiekty budowane przez Buszrem w Warszawie nie powstają w miejscach przypadkowych. Raków, Mokotów, Żoliborz to dzielnice z silnym akcentem terenów zielonych. Ich charakter kształtują parki, atrakcyjne tereny spacerowe, kilometry ścieżek rowerowych. Niejednokrotnie idzie za tym infrastruktura zachęcają do rodzinnego i indywidualnego uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu. Prestiżowy charakter wymienionych lokalizacji gwarantuje bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę. Swobodny dostęp do przychodni, żłobków, przedszkoli, szkół, sklepów i restauracji – podkreśla przyjazny dla mieszkańców charakter miejsc. Kolejnym ważnym argumentem jest bliskość ścisłego centrum miasta lub świetna z nim komunikacja. Jednym słowem – to dobre miejsca do życia dla ludzi w każdym wieku.

Dbałość o detale

Lokale mieszkalne oferowane są w deweloperskim standardzie wykończenia, wykonane z należytą starannością z bardzo dobrych materiałów i dbałością o detale. Co kryje się za tak „gładkim i okrągłym” zdaniem? Najpierw to, że standardem firmy stało się projektowanie pomieszczeń mieszkalnych według zasad funkcjonalności. Z myślą o wygodzie przyszłych użytkowników mieszkania są wystrefowane, co oznacza podział na strefę dzienną i nocną. Niezależnie od trybu życia, aktywność jednych domowników nie przeszkadza w odpoczynku drugich. Idąc dalej – projekty mieszkań (ułożenie ścian konstrukcyjnych) pozwalają na swobodną, indywidualną aranżację wnętrz.         Mieszkania dostosowywane są do zamontowania klimatyzacji. W lokalach pojawiają się specjalne miejsca na szafy i garderoby, na balkonach schowki wpisujące się w elewację i wygląd całego budynku. Staranność, z jaką je zaplanowano wyróżnia się na tle podobnych rozwiązań. A na koniec jeszcze jedno – całe obiekty są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. 

Inwestycje

Rok 2011 zapoczątkował w firmie intensywne inwestycje w technologię prefabrykacji. Wielkogabarytowe elementy keramzytobetonowe i z betonu tradycyjnego pozwalają na bardzo szybką budowę zaawansowanych technologicznie budynków. I nie jest to tylko „pieśń przyszłości”. Produkcja zakładu we Włocławku wędruje nie tylko za granice kraju. Już w 2016 roku w Częstochowie przy ulicy Bardowskiego Buszrem sfinalizował budowę pierwszego w Polsce osiedla w całości zrealizowanego z prefabrykatów keramzytobetonowych.

 

BUSZREM S.A. jest polską grupą skupiającą swoją działalność wokół sektora budowlanego. Zapoczątkowane w 1989 roku jako firma budowlano-montażowa, w kolejnych latach rozwijało i poszerzało swoją aktywność. Po 32 latach jest dziś jednym z największych w Polsce producentów kostki brukowej, płyt betonowych, galanterii betonowej oraz małej architektury. Działa na stołecznym rynku jako deweloper i generalny wykonawca swoich inwestycji (między innymi osiedla: Kasztanowy Park, Rakuszanki, Willa Modrzewie, Mokotowska Szpilka, Twój Żoliborz i najnowsze Borsucza 55).

 

Show Buttons
Hide Buttons