ZAKUPY PRZYSZŁOŚCI – CZYLI KIEDY PRZESTANIEMY CHODZIĆ DO SKLEPU?

Cotygodniowe zakupy w supermarkecie i wcześniejsze planowanie jadłospisu nie należą do naszych ulubionych obowiązków. Szukamy więc rozwiązań, które nas wyręczą. Już w niedalekiej przyszłości tradycyjne zakupy mogą odejść do lamusa. Co je zastąpi na globalną skalę? Sprzedaż wyłącznie przez internet? A może roboty, które ogarną wszystko za nas?

Inteligentne lodówki, zamawianie online, zakupy do domu

Nikt nie ma czasu na zakupy, nikt już nie czerpie z nich przyjemności i każdy chce je robić jak najrzadziej. Tłumy w supermarketach, unikanie super ofert, które nikomu nie są potrzebne czy nawet samo zastanawianie się, co kupić, może przyprawić o ból głowy. Można to jednak ułatwić! – Zachód już dawno idzie z duchem czasu i kupuje prawie wszystko online. Polacy także polubili ten rodzaj zakupów i około 80% z nas kupuje przez internet.

My w Cookingbox.pl postanowiliśmy pokazać, że można łatwo i przyjemnie zaplanować posiłki poprzez zamawianie do domu składników na konkretne dania wraz z przepisem. Dzięki temu w kilka chwil zaplanujemy jadłospis, a zakupy dostarczy nam do domu kurier w specjalnych boxach zapewniających 100% bezpieczeństwa żywności. To nowoczesne i wygodne rozwiązanie – mówi Adrian Lissy, twórca Cookingbox.pl

Zakupy na ulubione danie czekają na ciebie w sklepie!

Innym nowoczesnym rozwiązaniem, które już niedługo będzie można stosować w naszym kraju jest połączenie zakupów online z wizytą w naszym supermarkecie. Takie programy z powodzeniem wykorzystują np. w Niemczech. Teraz gdy chcemy przygotować choćby lasagne, musimy sprawdzić przepis, składniki, gramaturę, pojechać po nie do sklepu i dopiero możemy zacząć gotować, ponownie szukając przepisu. Wyobraźmy sobie, że wystarczy kliknąć na danie w internecie, a wszystkie potrzebne składniki czekają na nas w ulubionym markecie, gotowe i zapakowane, bez konieczności straty dwóch godzin na chodzenie po sklepie!

Scenariusz rodem z filmu science fiction

O tym, kiedy należy zrobi zakupy, aby nie zostać niemiło zaskoczonym pustą lodówką przypomni nam… sama lodówka. To rozwiązanie już istnieje i możemy nabyć takie inteligentne urządzenie, które zwolni nas ze sprawdzania co i kiedy trzeba kupić.

Już za kilkanaście lat takie inteligentne lodówki nie tylko będą przypominać o tym co się skończyło, ale także same wysyłać sygnał o zakupach, które przyjadą domu ze sklepu bez naszej ingerencji. Trwają także prace nad sklepami, do których wjedziemy samochodem i wszystkie rzeczy nabędziemy bez wychodzenia z auta i mowa tu o supermarketach! W ciągu najbliższych 30 lat, większość prac w domu będzie wykonywana przez roboty. I nie chodzi tu tylko o roboty odkurzające, z których wielu z nas korzysta. Obowiązki domowe przejmą prawdziwe roboty i one właśnie będą decydowały o zakupach i naszych posiłkach, które także za nas przygotują.

 

Czy chcemy czy nie, rozwój technologii jest nieunikniony. Warto się więc do niego przyzwyczajać i korzystać z nowych sposobów na zakupy, jakie oferuje rynek. My w Cookingbox.pl jesteśmy świadomi zmieniającego się świata, dlatego oferujemy zakupy dostarczane w jedynym tego typu cookingboxie na rynku. Przekonajmy się, jak łatwe i przyjemne mogą być zakupy – dodaje Adrian Lissy.

 

 

 

Cookingbox.pl to innowacyjna usługa kulinarna na polskim rynku. Firma dostarcza do domu świeże składniki potrzebne do przygotowania wybranego wcześniej dania wraz dokładną instrukcją gotowania. Dzięki wykorzystaniu specjalnych pojemników – cookingboxów, mamy pewność, że wszelkie składniki dotrą do nas w nienaruszonym stanie, świeże i zdrowe. Cookingbox.pl oferuje dania z całego świata z przewagą kuchni włoskiej i francuskiej. https://cookingbox.pl/

 

 

Show Buttons
Hide Buttons