Zostań managerem marketingu przyszłości. Zrób to dzięki MMC

 

Precyzyjna wiedza, doświadczeni eksperci i kolejny krok w stronę rozwinięcia kompetencji managerskich. 23 września rusza Marketing Management Congress.

Już od kilku lat jesteś managerem, ale chcesz zwiększać swoje kompetencje?
Doskonale opanowałeś narzędzia marketingowe i chcesz się upewnić, że nic ci nie umyka?
Jesteś otwarty na naukę poprzez doświadczenie najlepszych ekspertów w Polsce?
Chcesz wiedzieć więcej z dziedziny, którą się zajmujesz?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, Marketing Management Congress to event dla ciebie!

Podczas wydarzenia poruszone zostaną istotne dla branży tematy:
– jak sprzedawać więcej dzięki kreatywnej reklamie
– co jest podstawą budowania silnej marki
– jak organizować pracę, by zespół był efektywny
– jak dostosować marketing do „nowej normalności”
– co jest skuteczniejsze – marketing subtelny czy też strategia „zawłaszczania kanału”

Marketing Management Congress to również doświadczeni eksperci. Prelekcje wygłoszą:
1. Jacek Walkiewicz – psycholog, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich mówców. Od dwudziestu pięciu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych.
2. Grzegorz Borowiecki – nadsztygar w agencji reklamowej WUNDERTEAM. Wierzy w etos ciężkiej pracy i śląski pragmatyzm. W komunikacji na pierwszym miejscu stawia mocne insighty, prostotę i autentyczność.
3. Wojciech Ławniczak – jeden z pionierów service design thinking w Polsce. Współzałożyciel think-tanku Service Design Polska oraz Very Human Services, czyli agencji zajmującej się badaniami i projektowaniem w oparciu o podejście human-centred.
4. Janina Bąk – komendant komedii i wirtuoz statystyki. Umie liczyć, opowiadać i opowiadać o liczeniu. Jak sama zaznacza, w jej historiach zasób słów jest tak bogaty, że mógłby samodzielnie spłacić cały dług publiczny Grecji.
5. Jakub Biel – PR & Communication Manager znany z niestandardowego podejścia do marketingu, co udowodnił m.in. pierwszą głośną polską kampanią na Pornhubie czy wysłaniem iPhone’a do stratosfery. Aktualnie odpowiada za komunikację grupy x-kom.
6. Michał Leszek – Marketing Director rodzinnej firmy Lechpol. Zajmuje się rozwijaniem strategii marketingowej oraz nadzorowaniem działań promocyjnych marek należących do firmy. Twórca projektu marketingowego Kruger&Matz, w którym szuka ludzi z pasją.
7. Wojciech Herra – Keynote & Motivational Speaker, jeden z najbardziej inspirujących mówców w Polsce. Pokazuje przenikanie się zasad rządzących światem sportu i biznesu.
8. Franciszek Georgiew – CEO Social Tigers, który siedem lat temu stawiał pierwsze kroki w branży reklamowej, bazując na doświadczeniach z dziennikarstwa internetowego. W ciągu dwóch lat przeszedł od stanowiska juniorskiego do zarządzania działem social media.

Ponadto, na uczestników czekają wydarzenia towarzyszące: networking, konsultacje oraz bogata strefa wystawiennicza.

Od ciebie zależy, czy nadążysz za dynamicznie kształtującą się branżą i wprowadzisz konieczne zmiany, by usprawnić pracę twojego zespołu. Zainwestuj w rozwój swojej firmy i skorzystaj z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zdradzą ci najlepsze techniki zarządzania marketingiem w dobie rzeczywistości cyfrowej.

Zaufali nam: Senuto, Social Tigers, WUNDERTEAM

Marketing Management Congress
Termin: 23 września 2020
Miejsce: Sound Garden Hotel, Warszawa

Więcej informacji, agendę oraz bilety na Marketing Management Congress znajdziesz na stronie internetowej mmcongress.pl

Zostań managerem marketingu przyszłości. Zarejestruj się na MMC już dziś!

Show Buttons
Hide Buttons