𝗛𝗥 𝗦𝗘𝗦𝗦𝗜𝗢𝗡 𝟮𝟬𝟮𝟰!

 

𝗟𝗲𝗮𝗱 𝗧𝗼 𝗧𝗿𝗮𝗻𝘀𝗳𝗼𝗿𝗺… Wiele jest wyzwań jutra. Aby im sprostać, potrzebujemy świadomych Liderów, którzy nie tylko rozumieją zmiany, ale przeprowadzają przez nią ludzi, inspirują i transformują rzeczywistość biznesu. Temu właśnie poświęcimy nadchodzące 𝗛𝗥 𝗦𝗘𝗦𝗦𝗜𝗢𝗡 𝟮𝟬𝟮𝟰!

Dwa terminy • Dwa miasta • Jedna misja!

𝗧𝗿𝗮𝗻𝘀𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮𝗰𝗷𝗮 𝗽𝗿𝘇𝘆𝘄𝗼́𝗱𝘇𝘁𝘄𝗮 𝗶 𝗿𝗼𝘇𝘄𝗼́𝗷 𝗸𝗼𝗺𝗽𝗲𝘁𝗲𝗻𝗰𝗷𝗶 𝗹𝗶𝗱𝗲𝗿𝘀𝗸𝗶𝗰𝗵.

Ale nie na nudnych prelekcjach, a sesjach warsztatowych opartych na wspólnym zaangażowaniu. Podczas 𝗛𝗥 𝗦𝗘𝗦𝗦𝗜𝗢𝗡 nie jesteście jedynie słuchaczami! Tworzycie to wydarzenie z nami, każdy z osobna i całą grupą doświadczacie i przez to doświadczenie rozwijacie swoje kompetencje. Wymieniając się tymi doświadczeniami, tworzymy spersonalizowany plan transformacji dla Waszej organizacji.

𝗛𝗥 𝗦𝗘𝗦𝗦𝗜𝗢𝗡 𝟮𝟬𝟮𝟰 to nie jest kolejna konferencja, na której przesiedzisz dzień. To kongres HR z elementami warsztatowymi, na którym rozwijasz się przez doświadczenie i proces.

Będziemy:

🔹 praktykować skuteczne strategie przywództwa kluczowe dla kształtowania przyszłości organizacji.

🔹 zmieniać myślenie o przywództwie, jako niezbędnym narzędziu liderskim,

czyli zdolności prowadzenia ludzi, a nie tylko sile decydowania.

🔹 transformować przywództwo od nieświadomej postawy do pełnej świadomości

Jak?

W czasie 3 paneli tematycznych z naszymi trenerami, każdy podsumowany z perspektywy NeuroNauki. Oto nasz LineUp:

🎤 Beata Kapcewicz | Dojrzałość emocjonalna menedżera 

Dojrzałość emocjonalna menedżera odgrywa kluczową rolę w skutecznym zarządzaniu zespołem oraz w budowaniu zdrowych relacji w miejscu pracy. W trakcie warsztatu dotkniemy kilku kluczowych elemntów : • Świadomość siebie, • Samoregulacja, • Empatia, • Umiejętności społeczne, • Zarządzanie relacjami.

🎤 Joanna Gdaniec |  Jak tworzyć przestrzeń na rozwój i komunikację, czyli IMPROskuteczność 

Jeśli czujesz, że w Twoim zespole jest sporo rzeczy zamiecionych pod dywan.

Jeśli ludzie nie mówią o tym z czym mają problem, a Ty obawiasz się dotykać trudnych tematów, bo czujesz, że są jak bomba z opóźnionym zapłonem.

Jeśli nie rozmawiasz o emocjach bo czujesz presję deadline’ów…i nie chcesz tracić czasu na trudne tematy to oznacza, że nie planujesz sukcesu, tylko właśnie realizujesz porażkę.

Nie musi tak być! i Zmienisz to po warsztacie z IMPROwizacji.

🎤 Beata Kuler | Jak tworzyć przestrzeń na rozwój i komunikację, czyli Przywództwo HRowca, czyli jak być Liderem w HR w kontejście rozwoju kariery i osobistego wzrostu

Przywództwo HRowca, czyli jak być Liderem w HR w kontekście rozwoju kariery i osobistego wzrostu. Podczas tego  warsztatu odkryjemy kluczowe aspekty roli lidera w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Skupimy się na trzech kluczowych obszarach: rozwoju kariery, wzrostu osobistego i zrozumieniu, co robimy, gdy znajdujemy się w tej niezwykłej roli.

🎤 Agnieszka Mazur | Podsumowanie po każdej sesji: Fakty Neuronauki 

  1. Dojrzałość emocjonalna w kontekście neuronauki
  2. Jak działa mózg w pracy zespołowej
  3. Neuro-Zarządzanie: Rewolucyjne Strategie dla Wzmocnienia Mózgu Przywódcy

Sesje warsztatowe zaplanowane są tak, aby w ich trakcie umożliwić Wam pracę nad własnym rozwojem adekwatnie do bieżącej potrzeby. Zaangażowane uczestnictwo moduł po module to transformacja kompetencji liderskich. Po 𝗛𝗥 𝗦𝗘𝗦𝗦𝗜𝗢𝗡 𝟮𝟬𝟮𝟰 każdy z Uczestników opracuje swój indywidualny Dziennik warsztatowy Lidera oraz Mini Audyt Organizacji, będący wynikiem trzech paneli warsztatowych, po których będziecie mogli świadomie spojrzeć na siebie jako lidera, ale także na organizację, którą rozwijacie i ludzi, z którymi ją tworzycie. 

Kongres  HR z elementami warsztatowymi

𝗛𝗥 𝗦𝗘𝗦𝗦𝗜𝗢𝗡 𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗟𝗲𝗮𝗱 𝗧𝗼 𝗧𝗿𝗮𝗻𝘀𝗳𝗼𝗿𝗺…

📍Warszawa

📅 25 kwietnia 2024 

📍Wrocław

📅 9 maja 2024 

⏰ w godzinach 9 – 17

Więcej informacji, szczegóły prelekcji i bilety dostępne na naszej stronie 👉 https://momentumway.com/hrsession2024?utm_source=TB&utm_medium=www&utm_campaign=konferencja24

 

Show Buttons
Hide Buttons