ADN BUSINESS SERVICES ACADEMY 2023

 

ADN BUSINESS SERVICES ACADEMY 2023: BECOMING A LEADER odbędzie się w dniach 14-15 czerwca w Warszawie w ADN Centrum Konferencyjnym przy ul. Grzybowskiej 56.

Nowa inicjatywa podjęta przez ADN AKADEMIA, której celem jest stworzenie platformy wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk dla profesjonalistów centrów usług biznesowych z różnych branż. Ma służyć dyskusji o sprawdzonych strategiach i codziennych wyzwaniach stojących przed LIDERAMI średniego szczebla z sektora Business Services.

Doroczne spotkanie koncentruje się na najważniejszych wyzwaniach w obszarze PROCESÓW, LUDZI i TRANSFORMACJI CYFROWEJ, a przede wszystkim roli LIDERÓW ZESPOŁÓW.

Ponad 40 liderów z sektora Business Services podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi liderami!

To praktyczne, rozwojowe spotkanie dla aktualnych i przyszłych liderów, które będzie prowadzone w języku angielskim. Unikalna formuła spotkania to: inspiracyjna sesja plenarna, 3 sesje tematyczne (Process, People, Digital Transformation Challenge), 4 dyskusje panelowe, 18 sesji warsztatowych, 24 wystąpienia oraz koktajl networkingowy. Każda sesja jest zakończona KEY TAKEAWAYS, czyli podsumowaniem, najważniejszymi wnioskami i lekcjami, z którymi wyjdą uczestnicy z wydarzenia do wykorzystania i wdrożenia u siebie w zespole.

Udział w tym wydarzeniu będzie szczególnie cenny dla osób pracujących w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu (SSC/GBS/BPO/IT/R&D):

  • globalni i lokalni Liderzy/Menedżerowie Zespołów średniego szczebla lub osoby przygotowujące się do objęcia takich stanowisk
    • globalni i lokalni Liderzy Biznesu wysokiego szczebla
    • Liderzy odpowiedzialni za transformację biznesową, efektywność operacyjną, globalne usługi biznesowe, finanse i księgowość, HR, sourcing i zakupy, łańcuch dostaw, technologię

Czy jesteś osobą ODPOWIEDZIALNĄ ZA PROWADZENIE lub ZARZĄDZANIE LUDŹMI?

Czy jesteś ODPOWIEDZIALNY ZA SUKCESY pracowników i ich NIEPOWODZENIA?

Dołącz i dowiedz się, jak zostać DOBRYM LIDEREM i MENEDŻEREM LUDZI!

Zapraszamy do rejestracji na http://adnbsacademy.com/

Show Buttons
Hide Buttons