Antich Cafe del mare – nowa odsłona włoskiej restauracji

 

Antich Cafe del mare to nowa odsłona włoskiej restauracji, która mieści się w samym sercu Kabat już od 20 lat! Jak to jest typowe dla całej kuchni śródziemnomorskiej, wartość kuchni włoskiej przejawia się w swojej prostocie i przede wszystkim, genialnym smaku.

Dania przygotowywane są z wysokiej jakości, świeżych składników. Za to włoskie jedzenie jest kochane i cenione na całym świecie. Obecnie lokal prowadzi Lal Niure – szef kuchni z doświadczeniem w branży gastronomicznej ponad 11 lat. Pracował jako sushef STIXX Bar & Grill. Był przedstawicielem restauracji India Curry w konkursie kulinarnym Wine and Food Noble Night 2012 jako główny szef. Również miał okazję pracować z włoskim szefem kuchni Marko Salvador. Wszystkie pozycje w naszym menu są inspirowane kuchnią włoską, po zapoznaniu się z ich autentyczną recepturą oraz techniką.

Czego koniecznie trzeba spróbować?

Hitem zamówień są świeże mule duszone w białym winie, talerz owoców morza oraz toskańska zupa rybna zgodnie z przepisem samego Marko Salvadore! Łączymy smaki i inspiracje z różnych regionów Włoch , aby stworzyć to, co uważamy za najlepsze! Specjalizujemy się również w pizzach, a także stawiamy tylko na składniki wysokiej jakości! Serwujemy pyszne włoskie potrawy na lunch, oferujemy również dania na wynos.

U nas znajdziesz także różnorodne ręcznie robione koktajle, wino i piwo do wyboru. A dla miłośników deserów warto spróbować nasze prawdziwe domowe tiramisu, które już ma wielu wielbicieli.

Podsumowując Antich Cafe del mare kameralna, domowa restauracja z wyjątkowym jedzeniem na najwyższym poziomie, z szerokim wyborem kulinarnych przysmaków, wykorzystujących najlepsze składniki, dzięki którym domowe dania są podawane prosto na Twój stół.

 

 

Serdecznie zapraszamy – odwiedźcie nas i dołączcie do grona naszych stałych Gości.

 

 

Show Buttons
Hide Buttons