BAŁTOWSKI KOMPLEKS TURYSTYCZNY

 

Jeżeli chcesz zorganizować szkolenie dla swoich pracowników czeka na Ciebie szeroki wybór tematów, lista doświadczonych prelegentów, mówców motywacyjnych i specjalistów w niemal każdej dziedzinie. Firmy szkoleniowe prześcigają się nie tylko w tym, by program wydarzenia był oryginalny i ciekawy, ale przede wszystkim wartościowy. Elementem równie ważnym co merytoryka, jest miejsce szkolenia. Odpowiednio dobrane, oryginalne, zapewniające nietypowe sposoby relaksu, sprzyja efektywniejszemu przyswajaniu ogromu informacji oraz integracji, która powinna być nieodłącznym elementem każdego spotkania pracowników i kadry menadżerskiej. Wybór może okazać się niełatwy i ostatecznie będzie wypadkową ceny w stosunku do standardu oraz różnorodności atrakcji dodatkowych.

 

Bałtowski Kompleks Turystyczny – specjalista od kreowania pozytywnych wrażeń

Cztero – i pięciogwiazdkowe hotele, sale szkoleniowe na wysoki połysk, czas wolny spędzany w podgrzewanych basenach i saunach – takie formy spotkań zawsze będą miały swoich zwolenników. Ale jeżeli Twoje kolejne szkolenie odbywa się w podobnej atmosferze, to niestety – mimo, że w luksusie nie zapadnie nikomu w pamięć. Już nie będzie miało znaczenia czy byłeś w Krakowie, Szczecinie czy Zakopanem. Wszystkie szkolenia staną się jednym ekskluzywnym wspomnieniem – bez emocji. Najwyższa pora na zmiany. Zaoszczędzony budżet wydaj na zorganizowanie oryginalnego pokazu, wydarzenia czy zabawy. Zaufaj w tym względzie specjalistom od kreowania pozytywnych wrażeń. W Bałtowskim Kompleksie Turystycznym już od 15 lat organizowane są imprezy integracyjne o różnej tematyce. Nie ważne czy grupa ma 20 czy 200 osób – do Twojej dyspozycji jest ponad 100 hektarów zróżnicowanego terenu, doświadczona kadra i zaplecze techniczne. Tutaj nic Cię nie ogranicza.

Długość szkolenia

Planując szkolenie warto wziąć pod uwagę intensywność programu wykładów i warsztatów. Sukcesem będzie zachowanie równowagi pomiędzy częścią szkoleniową a rekreacyjną. Jest to bardzo proste do wykonania w przypadku kompleksów turystycznych, jak np. w Batowie (woj. świętokrzyskie). Sala szkoleniowa, restauracja, baza noclegowa oraz atrakcje leżą na terenie jednego, dobrze zorganizowanego obiektu. Dzięki temu unikniesz straty czasu na zbędne przejazdy. Różnorodność atrakcji o dużej przepustowości zapewni nietypową rozrywkę wszystkim, bez względu na wiek, czy zajmowane stanowisko w strukturach firmy.

Podczas szkolenia ważnym aspektem jest pilnowanie czasu, by móc w pełni przeprowadzić zaplanowane działania. Dlatego chociażby bezpośrednie sąsiedztwo sali restauracyjnej sprzyja utrzymaniu dyscypliny. Na terenie „Bałtowskiego Zapiecka” – klimatycznej, eleganckiej restauracji możesz nie tylko dopasować wielkość sali szkoleniowej do liczby uczestników, ale również mieć bezpośredni dostęp do wyśmienitej kuchni serwującej zarówno swojskie, regionalne dania jak i wykwintne potrawy o egzotycznych smakach. Szef kuchni jest w stanie uwzględnić preferencje kulinarne grupy w proponowanym menu.

Sala szkoleniowa

Ważne, by była przestronna, dostosowana do ilości osób, dobrze oświetlona zarówno światłem dziennym jak i sztucznym oraz wyposażona w odpowiedni sprzęt i dostęp do internetu. Dodatkowym atutem jest możliwość ustalenia dowolnej konfiguracji stołów i krzeseł.  Sala szkoleniowa w Bałtowskim Zapiecku spełnia wszystkie powyższe wymogi, by przeprowadzić spotkanie dla nawet 250 osób.

Warto nie narzucać z góry dokładnego terminu szkolenia. Należy skupić się na programie i lokalizacji, w której chcesz spotkać się z personelem, na którym Ci zależy. Czasami warto być elastycznym i dostosować się do wolnych terminów wymarzonego miejsca, które będą wspominać Twoi pracownicy jeszcze przez długi czas. A takim z pewnością jest Bałtowski Kompleks Turystyczny.

————————————

Bałtowski Kompleks Turystyczny to największy obiekt i charakterze rozrywkowo – edukacyjnym w południowo – wschodniej Polsce. Położony pośród zielonych wzgórz, w widłach rzeki kamiennej z dala od miejskiego zgiełku daje niewyczerpane możliwości do przygotowania oryginalnych wydarzeń biznesowych, sportowych czy familijnych. Od 15 lat organizowane są tutaj wydarzenia nawet na 500 osób.  Bałtowski Kompleks Turystyczny to znany specjalista od czasu wolnego polskich rodzin. Dostarcza mnóstwa pozytywnych emocji i daje niemal nieograniczone możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Jest najchętniej odwiedzanym obiektem turystycznym w województwie świętokrzyskim. Współpracując z wieloma firmami oferuje dogodne warunki rabatowe: przyznanie pracownikom Partnerów zniżek na atrakcje letnie i zimowe, vouchery zniżkowe, preferencyjne warunki organizacji kolonii oraz jedno lub wielodniowych pobytów dla dzieci lub rodzin.

Atrakcje Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego:
– JuraPark z Muzeum Jurajskim
– Prehistoryczne Oceanarium
– Park Rozrywki z Kinem Emocji Cinema 5D i rollercoasterem
– Zwierzyniec Bałtowski Safari
– Zwierzyniec Bałtowski dolny
– Polska w Miniaturze
– Wioska Słowiańska
– Źródlana Wyspa
– „Bałtów Aktywnie”
– zimą Stacja Narciarska Szwajcaria Bałtowska i Wioska Świętego Mikołaja
– domki wypoczynkowe na terenie kompleksu.

————————————

Bałtowski Zapiecek – polska kuchnia, tradycja, gościnność!
Wygląd budynku restauracji nawiązuje do tradycji dworku szlacheckiego z XIX wieku.  Przestronne wnętrza, starannie dobrane dekoracje tworzą wyjątkowy klimat. Dzięki połączeniu nowoczesności z przeszłością każdy z Gości może zanurzyć się w dziejach polskiej tradycji i historii. Szef kuchni z pewnością dopełni wrażenia serwując dania, które zachwycą każdego! Dobrze wszystkim znane polskie smaki w nowej odsłonie, egzotyczne potrawy w zaskakujących kompozycjach czy wykwintne przystawki w formie małych dzieł sztuki i doskonałe wino. Zapraszamy do stołu. Dajcie się zabrać w niezwykłą kulinarną podróż z historią w tle.

Restauracja „Bałtowski Zapiecek”:
– sala bankietowa 300m2
– mała sala konferencyjna „Winiarnia” 30m2
– pełne wyposażenie konferencyjne

 

„Bałtów Aktywnie” – imprezy integracyjne
– „Bałtów Aktywnie” to nowy projekt prowadzony przez Bałtowski Kompleks Turystyczny w którym zaadoptowano tereny przyrodnicze do użytku sportowo – rekreacyjnego. Korzystając z istniejącej infrastruktury oraz walorów przyrodniczych Bałtowski Kompleks Turystyczny proponuje szeroką gamę aktywności – od łagodnych ścieżek spacerowych, po wymagające tereny biegowe, skałki wspinaczkowe, kajaki, wyprawy offroadowe czy jazdę konną. Na każdym etapie Waszej przygody ze sportem będzie Wam towarzyszyć profesjonalna kadra.

Bałtowski Kompleks Turystyczny
27-423 Bałtów 8a
www.juraparkbaltow.pl
www.baltowskizapiecek.pl
baltowaktywnie.pl 

Show Buttons
Hide Buttons