Best Quality Employer co zyskuje pracodawca, który otrzymuje tytuł?

 

To, co przede wszystkim buduje markę pracodawcy, to pozytywne opinie obecnych, ale i byłych pracowników firmy. A na to składa się wiele różnych elementów. Poza solidną bazową ofertą pracodawcy, my w Sage zwracamy szczególną uwagę na rozwój zawodowy i osobisty. Dajemy pracownikom wiele swobody i możliwości wyboru poprzez elastyczny czas pracy, rozbudowane możliwości e-lerningowe w kilku językach czy to, z czego jesteśmy szczególnie dumni i co silnie buduje naszą kulturę organizacyjną, czyli 5 dni dodatkowego, płatnego urlopu w roku na wolontariat i działalność społeczną. Jak ważne jest to dla naszych pracowników pokazują dane. Tylko w ostatnim roku rozliczeniowym pracownicy Sage w Polsce wykorzystali aż 291 dni urlopu na wolontariat, a w ramach naszej Fundacji Sage zaangażowaliśmy się w 9 dużych projektów społecznych i charytatywnych. Certyfikaty takie jak Best Quality Employer są dodatkowym, zewnętrznym potwierdzeniem tego, że oferta pracodawcy jest zgodna z oczekiwaniami rynku. I w tym sensie to dla nas ważny znak jakości, dowód tego, że idziemy w dobrą stronę”

Dominika Ludwiczak
Head of People w Sage

 

 

„Nagroda Best Quality Employer to dla nas ogromne wyróżnienie i jednocześnie sukces całej firmy. W Optima Logistics Group S.A. kładziemy duży nacisk na nieustanny rozwój i nowatorskie rozwiązania. Dzięki tej nagrodzie wiemy, że nasze działania w obszarze zatrudnienia nie pozostają bez echa i motywują nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Nasi Pracownicy to nasza największa wartość. To dzięki ich zaangażowaniu, pomysłowości i ciężkiej pracy staliśmy się w krótkim czasie znaczącym graczem w branży TSL. Jeszcze raz dziękujemy!”

Joanna Stieblich
Social Media Specialist Optima Logistics Group S.A.

 

 

 

„Ta nagroda jest wyrazem wielu lat konsekwentnej pracy nad tym, żeby Astellas był jak najlepszym miejscem pracy. Wskazane przez Kapitułę silne strony Astellas znajdują też odzwierciedlenie w wynikach tegorocznej ankiety Badania zaangażowania co tym bardziej wskazuje na nasz spójny wizerunek wewnątrz i na zewnątrz. Chciałam pogratulować i podziękować Szefowi i Kadrze Zarządzającej, wszystkim Kierownikom zespołów oraz zespołowi HR. Cytując opinię Kapituły: „Otrzymany tytuł jest dowodem Państwa silnej pozycji na rynku pracy… Godło Best Quality Employer jest ukoronowaniem Państwa sukcesu w zakresie prowadzenia efektywnej polityki personalnej. Jestem dumna z pracy ze wspaniałym i profesjonalnym zespołem!”
Barbara Rajmanska-
Dyrektora ds Zasobow Ludzkich/HR Director Astellas Pharma Polska

 

„Znalezienie się w gronie najlepszych Pracodawców w Polsce, już po raz kolejny, to dla nas ogromne wyróżnienie. Dbamy nie tylko o jakość i najwyższe standardy w zakresie realizowanych przez nas inwestycji, ale przede wszystkim o tworzenie miejsc pracy, z których można być dumnym. Tytuł Best Quality Employer 2018 zobowiązuje i jednocześnie mobilizuje nas do ciągłego podnoszenia poprzeczki.”

Cezary Mączka
Dyrektor Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Członek Zarządu Budimex S.A.

 

 

„Otrzymana nagroda odgrywa niezwykle istotną rolę w kreowaniu pozytywnego wizerunku Decory jako pracodawcy. Silna marka pracodawcy i dobra reputacja organizacji pozwalają nam skutecznie konkurować na rynku pracy i pozyskiwać najbardziej utalentowanych pracowników, co wprost przekłada się na wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa:

Barbara Bojarczuk
HR and Administration Director Decora S.A.

 

 

„Nagrodę Best Quality Employer otrzymaliśmy drugi rok z rzędu. Ten tytuł jest odzwierciedleniem naszych starań, by uczynić SUEZ miejscem, w którym pracuje się w dobrej atmosferze i z fantastycznymi ludźmi, których łączy pasja do działania na rzecz ochrony zasobów naszej planety. Codziennie dążymy do tego, by zapewnić naszym Pracownikom przestrzeń do rozwoju zawodowego i realizacji ich potencjału, jak również by pozyskiwać do organizacji osoby, które, podobnie myśląc i działając do nas, odnajdą się w kulturze organizacyjnej SUEZ. Dlatego cieszymy się, że nasze działania zostały docenione i będziemy mogli je kontynuować jako Best Quality Employer 2018. Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w gronie najlepszych Pracodawców w Polsce”

Nina Cisowska
Koordynator ds. Rekrutacji i Projektów HR w Grupie SUEZ w Polsce

Show Buttons
Hide Buttons