Best Quality Employer: znamy najlepszych pracodawców roku 2019!

W piątek 25 października w warszawskim Hotelu Regent odbył się finał tegorocznej edycji programu Best Quality Employer, którego organizatorem jest Certyfikacja Krajowa. Statuetki przyznano 9 firmom. To już IV edycja prestiżowego programu dla pracodawców. 

Uroczystość wręczenia statuetek Best Quality Employer 2019 stanowiła znakomitą okazję do świętowania w gronie ekspertów i praktyków HR oraz do wymiany doświadczeń. 

Pracownicy to najcenniejszy kapitał firmy, dlatego tak ważne jest zatrudnianie najlepszych. Zadanie, jakie stoi przed nowoczesnymi firmami to nie tylko bardziej efektywna rekrutacja, przyjazna polityka zatrudnienia i kultura organizacji, ale też skuteczna komunikacja i dbanie o wizerunek marki pracodawcy. 

Program Best Quality Emoloyer  ma na celu wyłonienie oraz promocję przedsiębiorstw, które wyróżniają się rzetelnością pod względem polityki zatrudnienia, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. To firmy godne zaufania, dbające o rozwój pracowników oraz zapewniają stabilność zatrudnienia, zapewniając jednocześnie przyjazną atmosferę w pracy. 

Aby uzyskać tytuł Best Quality Employer, uczestnicy musieli przejść proces certyfikacji i spełnić określone w nim standardy. 

Wręczenie statuetek zostało poprzedzone prelekcją eksperta z dziedziny HR, Doroty Sędek – właścicielki firmy szkoleniowo-doradczej Can do! Consulting, która poruszyła niezwykle ciekawy temat: “Pracownicy przychodzą do firmy, a odchodzą od szefów”. 

Nasze wyróżnienie to wsparcie promocyjne najlepszych pracodawców, zapewniające dotarcie do młodych talentów i wykwalifikowanych specjalistów – mówi Marcin Andrzejewski Dyrektor Programowy Certyfikacji Krajowej. Badania dowodzą, że obok opinii pracowników, certyfikaty i nagrody poświadczające dbałość o politykę zatrudnienia są ważnym czynnikiem przy wyborze pracodawcydodaje. 

 

Statuetka Best Quality Employer 2019 trafiła w ręce następujących firm: 

 

Bank Gospodarstwa Krajowego 

Getin Noble Bank 

Coca-Cola HBC Polska 

SUEZ Consulting – SAFEGE S.A.S. Oddział w Polsce 

Glenmark Pharmaceutical 

Netbox PL 

Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. 

Budimex SA 

JZO – Polski Ekspert Optyczny 

 

Partnerem ceremonii wręczenia statuetek byli: Punkt Rehabilitacji Arkadiusz Bohonos, BPO Network, Can! Do Consalting, Regent Warsaw Hotel, Magazyn TYGRYSY Biznesu, Business Tigers Club. 

 

 

Zdjęcia: Kasia Saks 

Show Buttons
Hide Buttons