Company Management Congress

 

Po roku niepewności czas na obudzenie biznesu. Doskonałą do tego okazją jest Company Management Congress, czyli event, który w całości poświęcony zostanie rozwojowi przedsiębiorstw. 

Ostatni rok pokazał przedsiębiorcom, jak ważne jest zapewnienie firmom zabezpieczenia, dzięki któremu ostoją się w czasie kryzysu. Żeby być gotowym na każdy scenariusz, należy spojrzeć na biznes w szerszym spectrum, jak również zrozumieć potrzebę właściwej odpowiedzi na zmieniające się warunki. Poszukiwanie ich znacząco ułatwia edukacja, która jest gwarantem aktualizacji wiedzy, a także pozyskania najlepszych narzędzi do prowadzenia biznesu. Te we wszystkich aspektach daje Company Management Congress. 

 

OBSZARY PORUSZONE PODCZAS COMPANY MANAGEMENT CONGRESS 

Podczas wydarzenia zostaną poruszone zagadnienia z obszaru: przywództwa, motywacji, sprzedaży, HR, jak również personal brandingu. 

 

COMPANY MANAGEMENT CONGRESS – PLAN WYDARZENIA 

Company Management Congress to seria inspirujących prelekcji, traktujących o wszystkich obszarach zarządzania biznesem. Podczas wydarzenia uczestnicy spotkają największych ekspertów w branży, którzy przeprowadzą ich przez case study i merytorycznie pokażą jak usprawnić działanie przedsiębiorstwa. 

Wykłady wygłoszą: 
– Jacek Santorski – „Przywództwo jutra. Czego na czasy „New Normal” nauczyliśmy się w czasie „covidowego” kryzysu?”. Skupi się na tym, jakie odkrycia i rozwiązania strategiczne, przywódcze, zarządzania i edukacji zostaną uznane w przywództwie i zarządzaniu przyszłości. 
– Wojciech Herra – „Lider, zmiana, efektywność – przewodnik dla liderów wspierających zespoły w sytuacji zmiany”. Powie, jak zarządzać, by wykorzystać pełny potencjał zespołu. 
– Krzysztof Sarnecki – „Świat wysokiej konkurencyjności zbliża się do Europy dużymi krokami, a szczególnie do Polski”. Prelegent wyjaśni, czym jest myślenie szeroko-kontekstowe, czyli transformacyjne. 

 

EFEKTYWNOŚĆ PRACOWNIKA. NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ? 

– Bogdan Sosnowski – „Rozwój kompetencji miękkich w zespole sprzedaży”. Wykład poświęcony będzie strategii pozyskiwania władzy, leadershipowi i wpływowi medialnemu oraz temu, jak przeprowadzić zespół przez zmiany. 
– Adam Bernacki – „Nowy świat sprzedaży – zagrożenie czy szansa na sukces”. Wykładowca skupi się na tym, czego nauczył nas kryzys pandemiczny. 
– Tomasz Miłosz – „Transformacja i zmiany, czyli ewolucja rynku i sposobu pracy”. Prelegent opowie o tym, jak zmienił się model pracy przez ostatnie miesiące. 
– Krzysztof Brola – „Prawo wsparciem dla każdego przedsiębiorcy. Wiedza kluczowa dla biznesu”. Pokazane zostaną sposoby, jak uniknąć czyhających na każdym kroku zagrożeń związanych z niejasnymi i często niespójnymi przepisami. 
– Łukasz Dojka – „Stań się najbardziej widoczny w branży! Oprzyj markę osobistą o charakter, zaufanie i zadowolenie klientów”. Prelegent pokaże, jak stworzyć długofalowy wizerunek marki osobistej i wskaże źródła budowania społeczności. 

 

KOMPETENCJE MIĘKKIE PODSTAWAMI SUKCESU W SPRZEDAŻY? 

Ponadto, uczestnicy będą mogli wysłuchać i partycypować w Debacie Eksperckiej. Prelegenci skupią się na tym, co robić, by sprzedawać więcej i w dobie kryzysu znaleźć nowych klientów, jak zabezpieczyć się przed kolejnym przestojem gospodarczym i jak zarządzać, by zespół był bardziej efektywny. 

Dla kogo jest Company Management Congress? 
– właściciele firm 
– kadra zarządzająca 
– inwestorzy 
– przedsiębiorcy 
– managerowie średniego i wyższego szczebla 
– osoby odpowiedzialne za planowanie przyszłości biznesu 
– doradcy inwestycyjni 
– liderzy poszczególnych branż 
– jak również przedsiębiorcy samozatrudnieni 

 

KONSULTACJE I NETWORKING 

Czas spędzony podczas Company Management Congress to nie tylko prelekcje, ale również budowanie biznesu w praktyce. Można to zrobić dzięki networkingowi biznesowemu, nastawionemu na aktywne budowanie sieci kontaktów. Pomoże on w dynamizacji biznesu, a także znalezieniu rozwiązań, które zrewolucjonizują przedsiębiorstwo. Jest to okazja do wymiany pomysłów i doświadczeń, które mogą usprawnić branżę. 

W Strefie Konsultacji uczestnicy będą mogli spotkać się z wybranymi przez siebie prelegentami. Przeprowadzą oni case studies, omówią problem, a także pomogą uzyskać rozwiązania odpowiednie dla biznesu. 

 

Oddaj się w ręce profesjonalistów i pomóż swojemu biznesowi. 

 

Company Management Congress 
28 września 2021, Warszawa, DoubleTree by Hilton 

 

KUP BILET 

 
Złoty Sponsor 
Respect Energy 
Partner Merytoryczny: 
Quest Change Managers 
Partner Strefy Networkingu: 
Biznes Klub Polska 
Partner Wydarzenia: 
Kancelaria Restrukturyzacyjna KPR 

 
Sprawdź nas również na Facebooku: 

CMC Congress 

 

Show Buttons
Hide Buttons