El Botellón: Kulinarne podróże przez hiszpańskie smaki w stolicy

El Botellón to latynoska restauracja z delikatnym streetowym twistem, która istnieje od 2017 roku. Lokale znajdują się na Powiślu oraz na Wilanowie, a także od niedawna w wersji ulicznej w Food Town w Fabryce Norblina.

Restauracja powstała z miłości do jedzenia i podróży do krajów hiszpańskojęzycznych. Wszystkie dania przygotowywane są na bazie oryginalnych produktów. Nie brakuje tu typowych tapasów, dań kuchni śródziemnomorskiej oraz owoców morza. Kreatywna karta cocktaili, lista wyselekcjonowanych win i orzeźwiająca sangria to trzon i duma baru.

El Botellón na Wilanowie to młodsza i bardziej zbuntowana siostra konceptu znajdującego się na Powiślu. Wnętrze to podróż do scen klubowych w Tulum i wspomnienie boho wakacji. Otwarta w tygodniu do północy, a w soboty do 1.00, jest jedyną w okolicy przystanią na tak późnowieczorne biesiady.

Lokal ma dwa piętra i w weekendy można tu zjeść śniadanie dosłownie z widokiem na Wilanów. Wielka ściana wypełniona alkoholami z całego świata zachwyca i jest niezwykle instagramowym kadrem. Często odbywają się tu wydarzenia z muzyką na żywo! Zarówno z latynoskimi artystami, jak i nowoczesnymi brzmieniami serwowanymi przez DJ-a. Warto w tym celu śledzić social media restauracji, gdzie o wszystkim na bieżąco jest się informowanym.

El Botellón zaprasza wszystkich i kusi promocjami! Kalendarz zniżek działa codziennie! Od tematycznych dni z Aperolem czy tapasami, na karcie lojalnościowej kończąc. Warto podać dalej, że po uzbieraniu siedmiu pieczątek ósme śniadanie jest za darmo.

Znajduje się tu też piękny kącik dla dzieci w stylu i z zabawkami wspierającymi program Montessori. Oczywiście wszelkie udogodnienia, jak przewijak czy krzesełko dla malucha, również tu są.

Jest to doskonała przestrzeń na organizację prywatnych wydarzeń czy eventów, nawet do 80 osób. Przestronne piętro nada się doskonale na stworzenie tu miejsca do tańca i zamianę restauracji w prywatny klub.

El Botellón na Klimczaka 15 w Wilanowie to punkt, który doskonale łączy funkcje wieczornego cocktail baru i miejsca na kameralną randkę oraz przestrzeni na większe wydarzenie, pozostając jednocześnie otwartym dla rodzin. Dzięki promocjom jest to supermiejsce dla każdego – bez względu na budżet.

Jeśli lubicie piękne wnętrza, kolorowe cocktaile i dobre jedzenie, to jest to doskonałe miejsce na zorganizowanie imprezy albo spędzenia jakościowego czasu z rodziną lub przyjaciółmi.

elbotellon.pl


Franciszka Klimczaka 15, Warszawa
690 600 385

Solec 18
512 892 481

 

Zdjęcia: Dagna Raczkiewicz

Show Buttons
Hide Buttons