Eventy w teatralnej oprawie

 

Na początku wszystko wygląda jak typowa gala firmowa. Czerwony dywan pod stopami, elegancki korytarz, konsjerż i welcome drink. Jednak już od foyer czeka na nas przestrzeń przenosząca do magicznego, teatralno-klubowego świata pełnego barw i kolorów.

 

Lista eventów, do których pasują wnętrza Teatru Capitol, jest długa. Podobnie jak spis atrakcji, jakie teatr ma do zaoferowania. Podstawą, poza tematycznością i zaprojektowanym z wyjątkową pieczołowitością wystrojem, są spektakle dla gości. To ekskluzywne pokazy wziętych komedii z doborową obsadą, wystawianych na deskach Capitolu. Na scenie zobaczymy takie gwiazdy jak: Anna Gornostaj, Olaf Lubaszenko, Anna Dereszowska, Katarzyna Skrzynecka, Sławomir, Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Katarzyna Pakosińska, Lesław Żurek, Patricia Kazadi, Rafał Cieszyński, Daria Widawska oraz wielu innych znanych i lubianych artystów. Co więcej, teatr daje możliwość wprowadzenia do spektaklu elementów lokowania produktów i usług, jak również udziału w spektaklu osoby lub osób z danej firmy. „To zazwyczaj potęguje entuzjazm widowni” – mówi Anna Gornostaj, dyrektorka Teatru Capitol.

Po spektaklu na wszystkich uczestników eventu czeka zabawa do białego rana uświetniona przez DJ-a lub zespół grający na żywo, spektakularne efekty multimedialne oraz wyśmienite przekąski i ciepłe dania przygotowane przez szefów kuchni – Patryka Kozyrę oraz Dariusza Sadłowskiego. Zaproszeni goście mogą też skorzystać z dodatkowych atrakcji takich jak live cooking, silent disco czy fotobudka.

Odbywały się tutaj już premiery samochodów, pokazy mody oraz koncerty, m.in. grupy Perfect, Skubasa czy Kayah. Do dyspozycji gości są aż trzy sceny – Duża Scena, Scena Mniejsza oraz Scena Amfiteatr (w układzie ławeczkowym lub stolikowym). Sale teatralne posiadają wygodne, amfiteatralne widownie, a dla pełnego komfortu wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane.

Zrobić event, który na długo zostanie w pamięci, to prawdziwe wyzwanie. Wszystko już było, powtarzalność wieje nudą. Coraz częściej wielkie firmy, organizując eventy, szukają niebanalnych pomysłów. Spotkanie firmowe ma być niezapomniane – taki cel stawiają przed sobą. W czasach, w których trudno już czymkolwiek zaskoczyć, z pomocą przychodzi Teatr Capitol.

 

www.teatrcapitol.pl/capitol-eventy

 

Dorota Żurowska
Event & Sales Manager
+48 606 963 385
dorota.zurowska@teatrcapitol.pl

 

Mateusz Borowik
Event & Sales Manager
+48 884 777 570
mateusz.borowik@teatrcapitol.pl

 

 

fot. Teatr Capitol

 

 

Show Buttons
Hide Buttons