Gala Magazynu TYGRYSY Biznesu za nami!

 

6 grudnia 2019 roku w ekskluzywnych wnętrzach Regent Warsaw Hotel odbyła się coroczna gala Magazynu TYGRYSY Biznesu – najbardziej prestiżowe wydarzenie biznesowe roku. Jedyne takie wydarzenie w Polsce, na które zaprosiliśmy przedstawicieli firm sektora premium z całej Polski! Ponad 100 przedsiębiorców z całego kraju, prezesi największych firm, ale również gwiazdy polskiego show-biznesu, przedstawiciele władz oraz goście specjalni. 

Podczas gali magazyn ogłosił listę laureatów najbardziej prestiżowych wyróżnienia biznesowych w kraju – Osobowość Roku, Polish Exclusive oraz Tygrysy Biznesu. Kandydatów do wyróżnień nominuje redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego Marcina Andrzejewskiego, która wzięła pod uwagę także propozycje nominacji zgłoszonych przez czytelników.

Gala była była jednocześnie premierą nowego numeru Magazynu TYGRYSY Biznesu,  ostatniego w roku 2019 – z  Urszulą Radwańską na okładce!

W tym roku statuetki Osobowość Roku przyznano po raz pierwszy. Statuetka trafiła ręce 13 wybitnych jednostek i autorytetów z różnych dziedzin, którzy odważnie i z ogromnym zaangażowaniem wskazuje wzorce do naśladowania jednocześnie wyróżniły się szczególnymi dokonaniami i osiągnęły sukcesy w branżach, które reprezentują.

Podczas uroczystości poznaliśmy również laureatów nagród specjalnych tj. Polish Exclusve oraz Tygrys Biznesu.  

Nagrodą Polish Exclisive nagrodzono firmy, dla których priorytetem jest zaspokajanie wyrafinowanych gustów konsumenckich, których produkty i usługi spełniają najwyższe standardy w Polsce. Otrzymanie Statuetki to uhonorowanie pozycji firmy na rynku, jej wkładu w rozwój gospodarczy oraz autorytetu jakim cieszy się wśród konsumentów i specjalistów branżowych.

Tygrys Biznesu prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez redakcję magazynu wybitnym postaciom świata biznesu. Laureatami tytułu są przedsiębiorcy, którzy dzięki talentowi, pasji, wyjątkowemu zmysłowi biznesowemu oraz wytrwałości zbudowali świetnie prosperujące firmy i wartościowe marki. Są niekwestionowanymi autorytetami w swojej dziedzinie, ekspertami w danej branży, liderami na rynku, wzorem dla otoczenia.

Dziś świętujemy sukces najlepszych przedsiębiorstw i przedsiębiorców w Polsce. Otrzymanie statuetki to uhonorowanie pozycji firmy na rynku, jej wkładu w rozwój gospodarczy oraz autorytetu jakim cieszy się wśród konsumentów i specjalistów branżowych– mówi Marcin Andrzejewski redaktor naczelny Magazynu TYGRYSY Biznesu.

Gwiazdą Wieczoru była Sabina SAGO, uczestniczka II edycji popularnego programu The Voice Of Poland, aktorka musicalowa, kompozytorka, autorka tekstów, ale przede wszystkim wszechstronna wokalistka łącząca na scenie „ogień z wodą”.

Wieczór umili gościom także małżeński duet muzyczny Duo Amor

Agnieszka Sowa – skrzypaczka i Andrzej Sowa – pianista.

Galę prowadziła Ewelina Rydzyńska stylistka i prezenterka telewizyjna TVN. 

 

★Laureatami Statuetki Godła Osobowość Roku 2019 zostali: 

Kinga Klejment

trener rozwoju osobistego i biznesowego, certyfikowany trener Structgram Polska

Violetta Agnieszka Sołtysiak

właściciel oraz prezes zarządu biura rachunkowego AMVIS

Olga Krzemińska-Zasadzka

 managing director agencji eventowej Power 

Katarzyna Kurlikowska

od 17 lat z sukcesem prowadzi własną firmę, niezależnym partner biznesowy LR Health&Beauty

Joanna Olszewska

prezes zarządu BPO Network 

Grzegorz Konkel

właściciel firmy doradczo – konsultingowej HITEGER consulting 

Robert Samczyk

prezes zarządu Protech Motors 

Jarosław Sosnowski

właściciel portalu showbiznesowo-lifestylowego przeAmbitni.pl 

Edyta Dziankowska

 doradca ubezpieczeniowy AVIVA 

Leszek Zołotarski

prezes firmy El Expert 

Marek Bala

twórca BM Group Agency, Bala Music- Impresariat Muzyczny, założyciel i muzyk Bala Band 

Anna Cichosz

 projektantka, właściciel marki Ana Cichosz Fashion Designer 

Anna Sowa

właściciel autorskiej pracowni Tortów Artystycznych Sowy Słodki Świat

 

★ Statuetką Polish Exclusive 2019 nagrodzono firmy:

LUXURIOUS SUPLEMENTS

wyłączny dystrybutor suplementów chorwackiej firmy Bobica  

YUNIVERSAL DEVELOPMENT

deweloper mieszkaniowy

 

Statuetki Tygrysy Biznesu 2019 otrzymali :

Anna Kolisz

wiceprezes ANKOL Poland

Krzysztof Rzepczyk

prezes zarządu JAPANESE FOOD POLSKA

 

Z racji na wyjątkowy dzień tj. 6 grudnia gości gali odwiedził Święty Mikołaj, który przyniósł wszystkim przepyszny prezent – tort wykonany specjalnie na tę uroczystość przez pracownie tortów artystycznych Sowy Słodki Świat.

Magazyn TYGRYSY Biznesu z sukcesem ukazuje się od 3 lat na polskim rynku wydawniczym. Jest przewodnikiem po świecie biznesu. Każdy numer wypełniony jest po brzegi inspirującymi artykułami i praktycznymi treściami! 

 

Partnerami gali byli:  PRAVDA Wódka, M&P Alkohole i Wina Świata, Sushi Royal, Certyfikacja Krajowa, Sowy Słodki Świat, Business Tigers Club, Przeambitni.pl, Women’s Business Lunch.

 

 

   

 

 

zdjęcia: Kasia Saks

Show Buttons
Hide Buttons