Hotel Białowieski *** HOTEL, BROWAR, SPA & BASEN – wszystko w jednym miejscu!

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej i hotelarskiej przygotowaliśmy dla naszych gości kompleksową ofertę pobytową. Mając na uwadze dynamicznie zmieniające się potrzeby i oczekiwania kolejnych pokoleń naszych gości, my także się zmieniamy.  

Przełom w Hotelu Białowieski*** Wellness & SPA!

19 kwietnia 2019 roku zostało rozlane pierwsze piwo w nowopowstałym browarze o znamiennej nazwie „Przełom”. To niezwykłe miejsce powstało z pasji piwowarskiej i chęci dzielenia się tym co mamy najlepszego! W ofercie znajduje się zarówno klasyka, jak i bardzo popularne piwa typu pils i pszeniczne, pojawiają się interesujące gatunki nowofalowe – m.in.  pachnące cytrusami i owocami tropikalnymi oraz piwa ciemne typu Stout. Z pewnością każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Odpowiadając na potrzeby gości, co jakiś czas oferta będzie się zmieniać, aby prezentować nowe smaki i poszerzać grono miłośników jakościowego piwa.

Coś więcej niż piwo.

Poza próbowaniem złotego trunku produkowanego na bazie krystalicznie czystej białowieskiej wody źródlanej i najwyżej jakości słodów, goście hotelu mogą zwiedzać browar i zapoznać się z tajnikami produkcji piwa. W nowoczesnych wnętrzach restauracji hotelowej warto spróbować tradycyjnych oraz regionalnych dań w nowoczesnej odsłonie. Na gości czeka specjalna karta dań dedykowanych do degustacji piwa.

Piwne SPA to zupełna nowość na Podlasiu i w tej części Polski, lecz kąpiele alkoholowe znane były już w starożytnym Egipcie. Warto skorzystać z wiedzy starożytnych i zanużyć się w aromatycznej kąpieli piwnej, która redukuje stres. Piwo zawiera chmiel mający właściwości uspokajające i rozkurczowe, a także całą gamę witamin z grupy B wpływających zbawiennie na skórę. Podczas kąpieli można degustować wyselekcjonowane gatunki piwa rzemieślniczego i posilić się lekkimi przystawkami skomponowanymi specjalnie na tą okazję. Zabieg dodaje energii jednocześnie wprowadzając umysł i ciało w stan przyjemnego rozluźnienia. Kolejny etap wizyty w piwnym SPA to zdrowotny peeling słodowy na bazie wyciągu ze słodów jęczmiennych, który wygładza i uelastycznia skórę. Na zakończenie proponujemy aromatyczny, naturalny masaż stemplami wykonanymi ze słodu jęczmiennego wprowadzający w stan relaksu.

 

Hotel Białowieski*** Wellness & SPA to odpowiedź na każdą porę roku  dla tych, których interesuje ciekawy wypoczynek w stylu Wellness. Puszczańskie otoczenie i położenie w Białowieskim Parku Narodowym zachęca do wycieczek rowerowych i treningów Nordic Walking. Zimą jest możliwość  organizacji  malowniczych kuligów, a w podczas pozostałych pór roku przejażdżek bryczkami wśród pięknych puszczańskich krajobrazów. Kompleks basenowy stwarza doskonałe warunki do relaksu o każdej porze roku. Szeroka oferta SPA zapewnia fachową, kompleksową pielęgnację. Również zdrowa, regionalna kuchnia wspomaga odzyskanie pełni sił witalnych. Dla umysłu, duszy i ciała. Warto się skusić!

Show Buttons
Hide Buttons