Inwestorki zdradzają swój przepis na sukces. IV Ogólnopolskie Forum Inwestorek za nami

 

Szpilki… dużo szpilek! Ale do tego… inspiracje, wiedza, kontakty i świetna atmosfera. Tak w kilku słowach można podsumować najgorętsze inwestycyjne wydarzenie roku – IV Ogólnopolskie Forum Inwestorek, które odbyło się 3 czerwca 2023 roku w Warszawie w hotelu Renaissance Warsaw Airport*****. Konferencja przyciągnęła ponad 200 niesamowitych kobiet, które podzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniem w inwestowaniu w nieruchomości i nie tylko. Spotkanie skierowane do wszystkich kreatywnych, ambitnych osób związanych z branżą nieruchomości, inwestycjami i biznesem.

Wyraźnie widać, że mimo inflacji i mniejszej dostępności kredytów kobiety nadal chcą działać w branży nieruchomości, rozwijać się biznesowo i dbać o swoje finanse. Forum Inwestorek, na które przyleciały kobiety z całej Europy, a nawet Dubaju czy USA, pokazało, że zainteresowanie dziewczyn tematem nieruchomości i inwestowania stale rośnie. Społeczność Inwestorek liczy obecnie blisko 7 tys. kobiet.

Nic tak nie dodaje nam energii jak sukcesy kolejnych kobiet, powiedziały ze sceny na otwarcie organizatorki i założycielki Inwestorki.pl: Olga Marciniak i Katarzyna Dziubałka.

Tyle szpilek w jednym miejscu! To musiało się udać. IV Forum Inwestorek w Warszawie to było wydarzenie, które dmuchnęło w skrzydła niejednej kobiety. W moje też dmuchnęło, i to porządnie, komentuje jedna z uczestniczek Magdalena Wolska, właścicielka Wolska Nieruchomości.

Forum miało charakter wysoce merytoryczny i było podzielone na dwie części: merytoryczną z wykładami i wieczorny bankiet z networkingiem. Na konferencji swoją wiedzą i doświadczeniem podzieliło się ponad 10 prelegentów. Wśród nich znaleźli się m.in. inwestorzy, pośrednicy, projektanci wnętrz, trenerzy technik sprzedaży, deweloperzy, a także radcy prawni.

Relacje Uczestniczek

Przyznaję, że to jedna z najbardziej udanych nieruchomościowych konferencji od lat! Katarzyna Jasik, właścicielka My New Home

 

Wspaniała atmosfera, dużo wartościowych treści, profesjonalne, ale też przemiłe gospodynie spotkania. Dziękuję!

Lilianna Izdebska

 

Wielkie ukłony dla organizatorek. Olga i Kasia to nie tylko kobiety pasjonatki i profesjonalistki, ale również bardzo ciepłe i przemiłe osoby. Myślę, że połączenie tych cech gwarantuje sukces tego wspaniałego forum dedykowanego co roku dla przedsiębiorczych kobiet, kobiet ciekawych życia, które stawiają sobie ciągle nowe cele i chcą dzielić się swym doświadczeniem. To było bardzo inspirujące spotkanie. Przytoczę słowa Olgi, że „za każdym sukcesem kobiety stoi jakaś niesamowita historia”. A ja dodam tylko od siebie krótko: naprawdę warto było przyjść.

Anita Łada

 

Na tych wydarzeniach zawsze mamy możliwość poznania mnóstwa osób, które osiągnęły sukces, i tym samym dostajemy motywację do spełnienia naszych marzeń. Dzięki założycielkom Inwestorek – Oldze i Kasi – mamy możliwość uczestniczenia w tej wspaniałej społeczności, zdobywania nowych, inspirujących kontaktów i pięcia się coraz wyżej. Czekamy na kolejne edycje.

Dagmara Urbanowicz i Nikola Kleszczewska, Architektki Wnętrz w DN Architektura Wnętrz

 

Społeczność kobiet, w której nie może zabraknąć Ciebie 

Inwestorki.pl

– to przestrzeń,

– społeczność,

– projekty dla kobiet, które świadomie chcą zarządzać swoimi finansami i aktywnie inwestować.

Miejsce dla kobiet mówiące o kobietach, zorganizowane przez kobiety. Kobiety, dla których nieruchomości to pasja, dlatego odnalazłam się tam doskonale. To było moje miejsce, mój czas, cenne doświadczenie i kieszenie wypchane wizytówkami, podsumowuje Magdalena Wolska.

__

IV Ogólnopolskie Forum Inwestorek odbyło się 3 czerwca w pięciogwiazdkowym hotelu Renaissance Warsaw Airport w Warszawie i wzięło w nim udział ponad 200 osób. Organizatorem corocznej konferencji jest Olga Marciniak i Katarzyna Dziubałka z Inwestorki.pl.

 

Partnerami wydarzenia zostali: Prime Time PR, Samana Group, Tavex, Totendom, Exante, Pracownia Finansowa, Mennica Kapitałowa, Kubica Ubezpieczenia, WawaRoom, Primavera Home, DCODE, Domcosta, wydawnictwo Expertia, Infinite Solar. 

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Magazyn „Strefa Nieruchomości”, Investor Real Estate Expert, Real Estate Magazine, Portfel Polaka, Comparic, Fasion Biznes, Rynekpierwotny.pl, Magazyn „Tygrysy Biznesu”, Homla, Info Property, Obcasy.pl, Nowy Adres, Silver Star, Domiporta oraz Lady Business Club. 

 

Nagrania z wykładów można nabyć pod adresem:
https://www.inwestorki.pl/produkt/forum-inwestorek-nagrania/

 

Zdjęcia: Karolina Sierant

Show Buttons
Hide Buttons