Jak krok po kroku dojść do miliona?

 

Jak efektywnie zainwestować powyżej 100 tysięcy złotych? Jak szybko zarobić na sprzedaży wyremontowanego mieszkania? Czy inwestycja we flipy może odmienić twoje życie? Odpowiedzi między innymi na te pytania poznają uczestnicy całodniowej konferencji online „Droga do miliona, czyli obudź w sobie olbrzyma nieruchomości”. Imprezę organizuje Wojciech Orzechowski – lider na rynku filipów w Polsce, inwestor, deweloper, pomysłodawca projektu 100Kamienic, twórca Maratonu WIWN®, książek nt. nieruchomości. 

W obecnych czasach bardzo trudno o zaoszczędzenie pieniędzy. Wysoka inflacja, nieopłacalność lokat bankowych, niestabilność na rynkach finansowych czy kryzys gospodarczy, sprawiają, że wartość zarobionych pieniędzy topnieje w szybkim tempie. Niepewność jutra, brak stabilizacji, którą dziś odczuwają Polacy, może utrzymywać się jeszcze przez co najmniej kilka lat.  

Ciekawym rozwiązaniem na pomnażanie zaoszczędzonych pieniędzy są inwestycje we flipy. Czym jest fliping? To zakup mieszkania do remontu, które po generalnym remoncie lub czasem szybkim odświeżeniu można sprzedać z dużym zyskiem. Jak to profesjonalnie zrobić opisuje Wojciech Orzechowski. Od 2016 r. prowadzi autorskie Warsztaty Inwestowania W Nieruchomości® – Warsztaty WIWN®. Dzięki jego wiedzy i prowadzeniu każdego uczestnika szkolenia przez cały proces inwestycyjny, już ponad 700 inwestorów zrealizowało projekty, które przyniosły średni zysk inwestycji w wysokości 42 tys. zł. 

Inwestowanie w nieruchomości może być piękne, fascynujące. Dzięki niemu możesz nie tylko dobrze zarabia, zmienić swoje życie, ale także być po prostu wolnym, szczęśliwym człowiekiem uważa Wojciech Orzechowski.  

Kolejną okazją do zdobycia wiedzy ze skutecznego inwestowania w nieruchomości będzie całodniowa konferencja online „Droga do miliona, czyli obudź w sobie olbrzyma nieruchomości”. W trakcie wydarzenia wystąpi na scenie kilkunastu doświadczonych inwestorów – Absolwentów Warsztatów WIWN®, którzy opowiedzą, jak efektywnie lokować  pieniądze w nieruchomości. Konferencja odbędzie się w niedzielę 28.03.2021. Szczegóły są dostępne  na stronie: https://drogadomiliona.com/ 

Wojciech Orzechowski – przedsiębiorca, inwestor, deweloper, mentor. Twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN.PL®. Współwłaściciel agencji nieruchomości Gut.pl, wydawca czasopisma Strefa Nieruchomości®. Autor książek „Zarabiaj na nieruchomościach”, „Wszystko o FLIPACH – 200 Pytań do Eksperta” oraz bloga zarabiajnanieruchomosciach.pl  

Show Buttons
Hide Buttons