Jakość niejedno ma imię

Wywiad z Pawłem Pyrzem, Dyrektorem Handlowym z firmy Blachotrapez, czołowego producenta blach dachowych i elewacyjnych.

Dostarczacie Państwo najwyższej jakości rozwiązania w zakresie pokryć dachowych. Co definiuje jakość produktów firmy Blachotrapez? 

Blachotrapez to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji pokryć dachowych i elewacyjnych. Innowacyjne podejście do biznesu, wnikliwa analiza potrzeb klienta oraz bogata oferta produktowa złożyły się na sukces naszej firmy. Budujemy ją z pasją i konsekwencją w trosce o jakość naszych produktów, którą uzyskujemy dzięki stałemu udoskonalaniu parku maszynowego, linii produkcyjnych oraz wdrażanie nowych technologii. Dzięki temu spotykamy się z dużym uznaniem wśród klientów i przedstawicieli branży.

Dlaczego jakość w przypadku takich produktów jak blachodachówka odgrywa tak dużą rolę?

Dach jest najważniejszym elementem konstrukcyjnym naszego domu. Musi zapewniać bezpieczeństwo, być łatwy w konserwacji i eksploatacji. Istotnym elementem jest także estetyka. Proponujemy rozwiązania nie tylko funkcjonalne, ale i dopasowane do indywidualnych preferencji klienta. Uwarunkowania geograficzne były dla nas bodźcem do stworzenia np. produktów dedykowanych na tereny nadmorskie, charakteryzujące się dużym zasoleniem powietrza. Blachotrapez oferuje pokrycia dachowe ze specjalną powłoką Colorcoat HPS200®Ultra, która dzięki swoim właściwościom, może być stosowana w pasie nadbrzeżnym, a dodatkowo objęta jest gwarancją nawet do 40 lat.

Coraz częściej jakość utożsamiana jest nie tylko z wieloletnim użytkowaniem, trwałością oraz bezpieczeństwem, ale także z estetyką i nowoczesnym wzornictwem. Jaką rolę aspekt ten odgrywa podczas pracy nad nowym produktem?

Blachotrapez to firma, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i stale zmieniających się trendów. Przykładem innowacyjnego produktu, odznaczającego się nowoczesnym wzornictwem jest gont blaszany Janosik o wzorze przypominającym naturalny, tradycyjny, drewniany gont. Produkt ten został dodatkowo wzbogacony o specjalną powłokę PLADUR RELIEF WOOD, która powstała z najwyższej jakości stali i charakteryzuje się wysoką trwałością, odpornością na ścieranie i warunki atmosferyczne. Janosik to estetyka w połączeniu z wysoką jakością wykonania oraz nawiązanie do tradycyjnych zabudowań podhalańskich.

Co jest najistotniejsze we współpracy z partnerami handlowymi w branży pokryć dachowych?

Rozwój oferty produktowej nie byłby możliwy bez odpowiedniego zaplecza technologicznego i logistycznego. Połączenie tych dwóch aspektów daje solidne podstawy do bycia rzetelnym kontrahentem. Blachotrapez posiada dwa nowoczesne zakłady produkcyjne. Nasza flota liczy przeszło 200 samochodów ciężarowych i dostawczych. Pozwala nam to szybko reagować na potrzeby naszych partnerów, którzy otrzymują nie tylko produkt, ale również pakiet, w pełni profesjonalnych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb, usług. To wszystko składa się na niekwestionowaną korzyść dla partnerów nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Dziękujemy za rozmowę.

Zapisz

Show Buttons
Hide Buttons