Kluby biznesowe w dobie pandemii

 

Pandemia pokazała nam, jak ważna jest przynależność do struktury biznesowej. W ostatnich latach powstało ich jak grzybów po deszczu. Mamy te dedykowane wyłącznie kobietom, te dla mężczyzn oraz takie, gdzie mile widziany jest każdy. I mamy też różne ich warianty: zarówno śniadania o świcie – bo niby dzień dłuższy, i to nic nie szkodzi, że wstając o 5.00 rano, już o 12.00 jesteśmy nie do życia – jak i te popołudniowe, kiedy spoceni prosto z pracy i w niedoczasie lecimy zamiast do domu, do rodziny to często do obcych sobie ludzi – poudawać radosnych i wypoczętych. Są też kolacje, wyjazdy i wiele, wiele innych pomysłów, z których większość jest tak naprawdę bardziej lub mniej udaną kopią innych.

To też był jeden z powodów, dla których, mimo olbrzymiego zainteresowania z Waszej strony, przez ostatnie dwa lata zmniejszyłem aktywność klubu. Okres ten poświęciłem na liczne rozmowy. W tym czasie, szczególnie przez ostatnie półtora roku lockdownu, otrzymywałem po kilkanaście telefonów dziennie z prośbą o pomoc – rekomendacje, wsparcie, nie mówiąc o godzinach poświęconych na konsultacje.

Dziś już wiem, czego potrzeba Tygrysom Biznesu – moim klubowiczom.
Wiem, że to, co jest dziś potrzebne, to nie bezproduktywne spotkania, na które zmusza się Was, abyście przyprowadzali dziesiątki kolejnych klubowiczów, tylko dostęp do realnych klientów oraz realna promocja Waszych biznesów. Dlatego śmiem twierdzić, że nikt poza naszą organizacją nie posiada takich nośników. Należąc do Business Tigers Club, masz szansę poznać tych wszystkich, z którymi nie miałbyś możliwości nawet umówić się na spotkanie. Pewnie ciekawi Cię, jak udało mi się to zrobić.
Już piszę, nic prostszego – zwyczajnie połączyłem wszystkie moje biznesy w jedną platformę.
Obserwując mnie w social mediach – na Facebooku, Instagramie, LinkedInie czy nawet Tik-Toku – widząc, z kim pracuję, kto z moich rąk odbiera statuetki, z kim się spotykam, jak myślisz… jakie otrzymuję codziennie pytania na poczcie czy w Messengerze? „Marcin, możesz mnie poznać z…?” Chodząca panorama firm – a ja chcę czegoś więcej od życia. Nie jestem od łączenia biznesów. Jestem od tego, aby robić biznes.

Dziś wszystkim odpowiadam, że nie, nie mogę – jednak mogę zaprosić Cię na event, spotkanie, kolację, koktajl, gdzie sam będziesz miał możliwość porozmawiać i poznać tego, na kim najbardziej Ci zależy.
Dlatego też nowo powstała platforma Business Tigers Club staje się nośnikiem kontaktów.
Daje pierwszeństwo uczestnictwa we wszystkich organizowanych przez nas wydarzeniach. A myślę, że warto na nich być. Bo jak sądzicie, kto jest widywany na Wielkiej Gali Biznesu organizowanej przez Certyfikację Krajową, na Gali Osobowość Roku Magazynu Tygrysy Biznesu, Women’s Business Lunchach, wręczeniach Medalu Polskiej Przedsiębiorczości, Women’s Day Summit czy kameralnych, ekskluzywnych uroczystościach dla laureatów statuetek takich jak Firma Roku, Deweloper Roku, Best Quality Employer, Polish Exclusive czy wielu innych?

Przynależąc do Business Tigers Club, zyskujesz coś, czego tak naprawdę nie da się kupić – przywilej bywania na salonach wśród ludzi, którzy odnieśli sukces.
Czym charakteryzuje się obecnie struktura biznesowa, w której się poruszacie? Czy zadawaliście sobie to pytanie? Czy nie wygląda to w ten sposób, że pojawiając się na dotychczas organizowanych spotkaniach, 99% osób szukało klienta? I tylko w tym celu tam przychodziły? Dlatego od zawsze zastanawiało mnie to, co członkom tych ugrupowań daje bywanie wśród ludzi, którzy tak jak oni sami muszą pozyskać klientów. Przecież sami dla siebie w nieskończoność klientami nie będą.

Business Tigers Club to społeczność, której biznesy, dzięki wielu narzędziom przydatnym w promocji firm, mogą być promowane, nagradzane, rekomendowane.

Tak więc jeśli zastanawiasz się, czy jesteś Tygrysem Biznesu, porozmawiaj ze mną, przyłącz się do klubu i na początek pozwól obwieścić o tym światu. Siedząc z założonymi rękoma, możesz tylko patrzeć, jak okazje poznania i współpracy z wyjątkowymi przedsiębiorcami przelecą Ci koło nosa.

Zatem jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, już dziś zapraszam Cię do mojej społeczności.

 


Marcin Andrzejewski
Prezes Business Tigers Club

Show Buttons
Hide Buttons