BEOMNI 2023 Cross-Border

 

28 i 29 września 2023 Zabrze zmieni się w platformę doświadczeń biznesowych. Pojawią się tam eksperci związani z branżą e-commerce. Potężna dawka wiedzy, networking, znane marki – tak w dużym skrócie zapowiada się konferencja BEOMNI. To jedyna w Polsce inicjatywa poświęcona omnichannel i zdywersyfikowanej sprzedaży wielokanałowej w e-handlu transgranicznym.

Po przerwie pandemicznej i 140 odcinkach BEOMNI Live (webinar), wracamy po raz trzeci z międzynarodową konferencją fizyczną: BEOMNI 2023 Cross-Border!

Czego można się spodziewać?

  • Konkretne sukces story oraz praktyczne wskazówki dotyczące optymalizacji strategii marketingowych.
  • Uczestnicy uzyskują informacje o najnowszych trendach i technologiach w e-commerce oraz zrozumieją jak zastosować te narzędzia do optymalizacji konwersji.
  • Wydarzenie będzie platformą dla ekspertów i liderów branży do dyskusji na temat kluczowych zagadnień, trendów i wyzwań w handlu elektronicznym.
  • Oprócz wiedzy marketingowej, konferencja oferuje informacje na temat najlepszych praktyk w zakresie logistyki magazynowej i spedycyjnej. Znajomość wymogów prawnych i zgodności w handlu elektronicznym pomaga uniknąć potencjalnych problemów i ryzyk.
  • Poświęcona wyzwaniom nowoczesnego e-commerce i rozwoju sprzedaży online dzięki taktykom cross border, wykorzystaniu marketplace i skalowanym procesom obsługi zamówień.
  • Sprzedawcy, Platformy, Usługodawcy, Logistycy, Prawnicy, Doradcy podatkowi… wśród prelegentów i uczestników reprezentowany będzie cały ekosystem e-commerce. Będzie również Job Corner oraz Giełda Inwestycyjna.
 
Więcej informacji : https://beomni.pl/
 
Tak wyglądała poprzednia edycja konferencji BE OMNI:
 
 
Show Buttons
Hide Buttons