Konferencje z widokiem na góry

 

Beskidy na wyciągnięcie ręki –założenie, którym posiłkujemy się codziennie; w imieniu którego nieco ponad rok temu powstał Vislow Resort w Wiśle Czarne.

Z racji położenia VISLOW w sercu Beskidu Śląskiego naszym nadrzędnym celem było połączenie resortu z otaczającą przyrodą. Dlatego natura jest dla Nas tak ważna. Dlatego lubimy poranną rosę i śpiew świerszczy o zachodzie. Dlatego Vislow Resort to coś więcej, to projekt w który wkładamy całe serce.

Komfort i funkcjonalność

Nasz Resort to 9 nowoczesnych budynków, dających poczucie komfortu. To 125 apartamentów o powierzchni od 33 do 60m, mogących pomieścić do 250 osób w konfiguracji do maksymalnie 6 osób w jednym. Co je określa? Przestrzeń, światło i funkcjonalność. 

Nowoczesne wyposażenie

Na szkolenia i konferencję, oddajemy Wam do użytku klimatyzowaną i kompleksowo wyposażoną salę konferencyjną na maksymalnie 90 osób, z możliwością podziału na dwie mniejsze.

Lokalizacja

Niedaleko drogi wojewódzkiej nr 942 w kierunkach Szczyrk- Bielsko Biała oraz Katowice. 
VISLOW Resort znajduje się w centrum Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego. Bliskość Jeziora Czerniańskiego oraz licznych szlaków turystycznych zachęca do korzystania z walorów naturalnych Wisły; z dala od miejskiego zgiełku, ale w niedalekiej odległości od centrum miasta.

Restauracja

Z szacunkiem dla natury; pełna regionalnych, bogatych smaków. Każdy talerz to skarby naszej ziemi, przyrządzone z miłością do tego co najlepsze. Lunch, przerwa kawowa z szerokim wyborem dodatków, kolacja – uroczysta bądź biesiadna. Na przystawkę terrina z gorgonzoli z miodową dynią, na danie główne filet z gęsi confit ze szpinakowym gnocchi, puree z dyni i wiśniami z cynamonem, może być? Nieskromnie przyznajemy, że smaki łączymy perfekcyjnie, a każde menu opracowujemy pod oczekiwania klienta.
Powierzchnia Restauracji pozwoli Nam zorganizować kolacje bankietową dla grupy maksymalnie 90 osób.

Atrakcje

Zgodne z założeniami #slow oraz #eko, ale także te ze sporą dawką adrenaliny. To Wy decydujecie czego potrzebujecie – relaksu, rywalizacji, wyciszenia, czy też odkrywania. Jesteśmy również otwarci na Wasze pomysły, wierzymy że nie ma rzeczy niemożliwych.

Kameralna strefa SPA & Wellness

Recepta na wyciszenie zmysłów i odprężenie ciała. Basen ze strefą odpoczynku, sauny oraz taras zewnętrzny z jacuzzi to jej składniki, a ich wielkość daje poczucie dyskrecji oraz intymności. Stawiamy wodę na piedestale, jako główne źródło piękna, w spa natomiast, każdy zabieg wykonywany jest przy użyciu naturalnych produktów. 

 

Nowoczesny design, z szacunkiem dla natury. W tle górskie powietrze i opiewające spokojem lasy. 
Miejsce, które zaprasza do organizacji wszelkiego rodzaju eventów, konferencji, szkoleń i bankietów.
Miejsce, które pozwoli się zrelaksować, skupić na osiągnięciu celów, zintegrować wśród struktur swojej firmy.

Mamy dużo więcej niż możecie się spodziewać… Naturę na wyciągnięcie ręki, spokój i ciszę, powietrze, które koi i uspokaja. To miejsce pomaga odnaleźć równowagę. Jest wyjątkowe. Po prostu wyjątkowe.

 

 

 

https://vislow.pl/

Show Buttons
Hide Buttons