Lifting 4D – nowy wymiar pielęgnacji!

 

Na twojej twarzy pojawiły się pierwsze zmarszczki?  Masz wrażenie, że twoja skóra nie jest tak jędrna jak kiedyś? Możesz zainwestować w najdroższe kremy, maseczki, serum… Jeśli jednak chcesz osiągnąć naprawdę zaskakujące i długotrwałe efekty, lepiej wybrać profesjonalne metody. Takie jak Lifting 4D, który oferuje Klinika Młodości Blanki Pawłowskiej!

Choć wielu kobietom trudno się z tym pogodzić, pierwsze zmarszczki na ich twarzy pojawić się mogą ok. 25. roku życia. Wpływ na to zjawisko ma wiele czynników. Jednym z nich jest utrata wilgotności w skórze – gdy nie pijemy dostatecznej ilości płynów, błony komórkowe szybko tracą swój właściwy kształt i elastyczność. Do listy kardynalnych błędów, jakie coraz częściej popełniamy, a które prowadzą do trudnych do cofnięcia zmian dopisać należy również nadmierną ekspozycję skóry na działanie promieni słonecznych, czy korzystanie z solarium. Warto też pamiętać, że na kondycję cery mają wpływ czynniki zewnętrzne, takie jak zanieczyszczenia środowiska, czy suche klimatyzowane powietrze.

Nie sposób uniknąć tych wszystkich zagrożeń dla naszej skóry, można jednak spróbować zniwelować ich skutki. Na pozór sprawa wydaje się prosta – półki w drogeriach „uginają się” przecież pod ciężarem kremów czy maseczek. Z ich rezultatów nie zawsze jednak są zadowolone wszystkie klientki. Dlatego kobiety, które oczekują spektakularnych i w pełni satysfakcjonujących efektów powinny sięgnąć po profesjonalne metody z dziedziny medycyny estetycznej. Zabiegi takie gwarantują nie tylko wyniki dające zadowolenie klienta, ale i jego bezpieczeństwo. Wszystkie te założenia spełnia ekskluzywny zabieg dostępny w Klinice Młodości Blanki Pawłowskiej – Lifting 4D.

Ta innowacyjna metoda została opracowana przez dr Bohdana Potockiego, a inspiracją do jej wykreowania było pragnienie coraz szerszego grona kobiet, by móc cieszyć się młodszą, bardziej jędrną skórą bez długiego oczekiwania na zamierzone rezultaty.

Dlaczego właśnie ta metoda jest absolutnie wyjątkowa i zupełnie odmienna od tego, co proponują inne salony urody? Przede wszystkim filozofią Kliniki Młodości Blanki Pawłowskiej jest zastosowanie w pełni profesjonalnych, ale również bezpiecznych możliwości, jakie oferuje dziś medycyna estetyczna. Cztery z nich: peeling medyczny PRX T33, aplikacja nici gładkich PDO, podanie fibryny bogatopłytkowej w miejsce aplikacji nitek PDO i aplikacja osocza bogatopłytkowego na pozostałe części twarzy, tworzą Lifting 4 D. Wybór każdego z tych zabiegów jest nieprzypadkowy. Ich wysoka, udowodniona skuteczność opiera się bowiem na działaniu na różnych polach i wzajemnym uzupełnianiu, przez co rezultaty są zadowalające nawet w ocenie bardzo wymagających klientek.

Pierwsza metoda, peeling medyczny PRX T33, nie tylko skutecznie oczyszcza skórę, ale też wspiera jej odnowę, działając poprzez pobudzenie komórek środkowej warstwy skóry do ich bioregeneracji i wzmożonej produkcji kolagenu, elastyny czy kwasu hialuronowego. Zabieg jest nieinwazyjny, a jego skuteczność polega na innowacyjnym wykorzystaniu połączenia kwasu trójchlorooctowego (TCA) oraz nadtlenku wodoru (H2O2). Terapia daje efekt liftingu, wyrównania struktury i kolorytu skóry oraz jej oczyszczenia. Można ją polecić zwłaszcza osobom, których problemem są przebarwienia skóry i utrata jej jędrności. Peeling medyczny PRX T33 to zabieg, który odejmie Ci lat i sprawi, że znów z przyjemnością spojrzysz w lustro!

Po oczyszczeniu skóry dzięki peelingowi jest ona przygotowana do kolejnego etapu pielęgnacji, jaki wchodzi w skład Lifting u 4D dostępnemu w Klinice Młodości Blanki Pawłowskiej: aplikacji nici gładkich PDO.

Zabieg ten jako osobna forma poprawiania urody, jest już od dłuższego czasu stosowany w wielu gabinetach medycyny estetycznej. W Klinice Młodości Blanki Pawłowskiej szczególny nacisk położony jest na stuprocentowe bezpieczeństwo i zjawiskowe efekty. Jak uzyskać te ostatnie założenia? W przypadku aplikacji nici gładkich PDO implantacja powoduje bowiem nie tylko uzupełnienie widocznych już ubytków, ale też wzrost produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego – substancji kluczowych dla korzystnego wyglądu skóry. Skutki tego zjawiskowego zabiegu – wygładzenie skóry, redukcja zmarszczek oraz poprawienie owalu twarzy – widoczne są zaraz po zabiegu. Zupełnie tak, jakby wskazówki naszego zegara biologicznego cofnęły się!

Tak przygotowana cera może już poddać się następnemu zabiegowi, który wchodzi w skład Liftingu 4D – podaniu fibryny bogatopłytkowej w miejsce aplikacji nitek PDO.

Dlaczego fibryna? Mało kto wie, że to białko występujące w naszym organizmie przede wszystkim jako składnik krwi, wstrzyknięte pod skórę zaczyna koagulować, tworząc specjalny żel. Substancja ta wypełnia istniejące bruzdy i zmarszczki, sprawiając, że cera ulega wygładzeniu i ujędrnieniu. Pierwsza faza tej innowacyjnej metody to pobranie osocza krwi pacjenta. Następnie materiał zostaje poddany obróbce, a potem wstrzyknięty w skórę twarzy tej samej osoby. Wyselekcjonowana próbka jest bogatym źródłem komórek macierzystych i tzw. czynników wzrostu – składników, których działania nie można przecenić. Zarówno jedne, jak i drugie, wstrzyknięte pod skórę, pobudzają bowiem jej komórki do wzrostu i podziału, przyczyniając się tym samym do odnowy tkanek. Po jednej sesji tego zabiegu zwiększa się napięcie skóry, dzięki temu nieestetyczne zmarszczki ulegają spłyceniu. Efekt to wyraźnie odmłodzona, jędrna skóra o wyrównanym kolorycie. Najważniejsze jednak, że zabieg jest całkowicie bezpieczny: aplikowany materiał pozyskiwany jest wyłącznie z krwi tego samego pacjenta, dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia alergii czy podrażnień.

Po tym zabiegu skóra jest już w pełni gotowa na przyjęcie ostatniej z czterech metod pielęgnacji tworzących Lifting 4D dostępny wyłącznie w Klinice Młodości Blanki Pawłowskiej. Mowa o aplikacji osocza bogatopłytkowego na pozostałe części twarzy tam, gdzie nie podano nitek PDO i fibryny bogatopłytkowej. Ta innowacyjna metoda ma swoją drugą, popularną nazwę – wampirzy lifting. Brzmi groźnie? Nawet jeśli tak, nie trzeba się jej bać, sprawdziły ją bowiem na własnej skórze i potwierdziły jej skuteczność gwiazdy dużego i małego ekranu! Podobnie jak w przypadku poprzedniego zabiegu, tak i tym razem pod skórę wstrzyknięte zostaje osocze z krwi pacjenta. Substancje zawarte w komórkach osocza pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu, stymulując tym samym skórę do regeneracji, której rezultaty przechodzą najśmielsze oczekiwania! Bez cienia przesady można stwierdzić, że terapia osoczem to idealna opcja dla kobiet, które chcą znów cieszyć się młodszą skórą, ale bez nienaturalnego efektu, jaki wywołują bardziej inwazyjne metody, z botoksem na czele.

Gładka, sprężysta skóra bez zmarszczek to marzenie każdej kobiety, bez względu na wiek. Na szczęście możemy je spełnić. Pomoże nam profesjonalna pielęgnacja w postaci Liftingu 4D w Klinice Młodości Blanki Pawłowskiej – cztery zabiegi, które niczym elementy jednej, precyzyjnej całości potrafią zdziałać cuda!

 

dr Bohdan Potockim

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi, certyfikowany członek Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej.

Medycyną Estetyczną zajmuje się od przeszło czternastu lat w Polsce i za granicą. Szczególnie interesuje się protokołami zabiegowymi stosowanymi w przeciwdziałaniu wypadaniu włosów, opartymi na zabiegach z zastosowaniem osocza bogato płytkowego i polinukleotydów.

Jest twórcą najczęściej sprzedawanych na polskim rynku receptur preparatów poprawiających kondycję skóry, włosów i paznokci, opartych na wyciągach ze skrzypu polnego i pokrzywy – preparaty marki BigGarden. Przez kilka lat zajmował się badaniami nad wykorzystaniem biotyny w problemach wypadania włosów, którą stosował w opatentowanych przez siebie produktach BigGarden.

Dr Potocki specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej, wypełniaczy tkankowych, w mezoterapii oraz w zabiegach z wykorzystaniem osocza bogato płytkowego i polinukleotydów.

Największą zawodową pasją dr Potockiego są zabiegi modelowania ust – w opinii pacjentek udaje mu się, poza efektem wypełnienia, dodać wyrazu i uroku.

Show Buttons
Hide Buttons