„ŁÓŻKO PEŁNE CUDZOZIEMCÓW” – NOWA KOMEDIA WARSZAWSKIEGO TEATRU CAPITOL!

 

Przezabawny, międzynarodowy zawrót głowy z Darią Widawską, Anną Guzik, Aleksandrą Szwed, Radosławem Pazurą, Kacprem Kuszewskim i innymi gwiazdami.

Ciemny, obskurny hotel, położony na francusko-niemieckiej granicy, czasy świetności ma już dawno za sobą. Strach oprzeć się o ścianę, bo można niespodziewanie trafić z wizytą do pokoju sąsiedniego gościa, a korzystanie z toalety to czarny szlak dla zawodowców, specjalizujących się w przetrwaniu w spartańskich warunkach…

Rozsypujący się przybytek prowadzi kierownik Heinz – niedoszły lekarz i bawidamek, którego nadzwyczaj wybujałe ego z pewnością uzyskałoby pięć gwiazdek, a pomaga mu Kazek – wiecznie podchmielony, przemądrzały i przekupny portier. Ten dyletancki duet robi, co może, aby zamaskować fatalny stan pokoi i zadowolić hotelowych gości. Jednak poziom oferowanej przez nich obsługi jest równie fatalny, co warunki panujące w hotelu. Przez swoje roztargnienie dokonują podwójnej rezerwacji ostatniego wolnego pokoju w mieście. I tym sposobem sprawiają, że robi się w nim bardzo tłoczno.

W ten towarzyski galimatias trafiają dwie międzynarodowe pary, których związki sypią się niczym tynk ze ścian w tym zapuszczonym hotelu. Na ironię do Stanleya z żoną Brendą oraz angielskiego biznesmena Johna z małżonką Helgą dołącza seksowna Simone, przez którą goście wpadają w pułapkę pożądania. I tym oto sposobem uruchamia się lawina intryg i kłamstw.

Zajrzyjcie z nami do wnętrza hotelowego pokoju pełnego niedopowiedzeń i nie zawsze miłych niespodzianek. Kto wyląduje w łóżku pełnym cudzoziemców? Czy okaże się, że oprócz wnętrz starego hotelu rozpada się tutaj coś więcej? Do jakiego finału doprowadzi nieoczekiwany splot wydarzeń?

Zapraszamy na „Łóżko pełne cudzoziemców” do warszawskiego Teatru Capitol oraz w ramach sceny wyjazdowej w wybranych lokalizacjach w całej Polsce!

 

Bilety i szczegóły na www.teatrcapitol.pl

 

Zdjęcia: Cezary Piwowarski i Łukasz Banasiak

Show Buttons
Hide Buttons