Makijaż permanentny? Naturalnie, że tak!

 

Spotkania biznesowe, negocjacje, konferencje… Każda przedsiębiorcza kobieta potrafi wskazać wiele sytuacji, które wymagają od niej nie tylko perfekcyjnego przygotowania merytorycznego, ale też nieskazitelnego, a jednocześnie budzącego zaufanie wizerunku. Taki efekt z pewnością pomoże osiągnąć makijaż permanentny, który wykonamy w Klinice Młodości Blanki Pawłowskiej!
Można śmiało stwierdzić, że dla każdej kobiety wygląd jest niezwykle istotny. Zadbane dłonie i paznokcie, podkreślający urodę makijaż czy fryzura sprawiają, że czujemy się dobrze w swojej skórze bez względu na wiek czy rozmiar ubrania, jaki nosimy. Są jednak sytuacje, które wymagają od nas zwrócenia szczególnej uwagi na nasz wizerunek. Z takimi przypadkami mają do czynienia zwłaszcza panie pracujące w biznesie, gdzie nieodłącznym elementem wykonywanego zawodu są spotkania z klientami, współpracownikami, szefostwem… W takich okolicznościach prezencja może mieć kluczowe znaczenie w kwestii zbudowania relacji z klientem, wynegocjowania dobrych warunków umowy czy po prostu odniesienia sukcesu.


Szczególną uwagę należy zwrócić tu nie tylko na kwestię fryzury czy ubioru zgodnego z obowiązującym dress code’em, ale też na makijaż. Z jednej strony make-up powinien być perfekcyjnie wykonany, z drugiej jednak – powinien budzić przychylne reakcje. Nieumiejętnie dopasowany kolor szminki czy, co gorsza, zbyt ostry rysunek i kolor brwi sprawić bowiem mogą, że twarz nabierze surowego czy nawet groźnego wyglądu, co znajdzie swoje przełożenie na dystans, jaki w stosunku do nas nabierze klient bądź współpracownik. Mówiąc o makijażu, nie można również pominąć kwestii jego trwałości. Nawet jeśli używamy doskonałych jakościowo kosmetyków, zdarzyć się może, że nasz make-up po upłynięciu kilku godzin nie będzie budzić zachwytu. Z kolei pośpiech czy świadomość liczby spraw do załatwienia, jakie towarzyszą nam każdego ranka przed wyjściem z domu do pracy, nie sprzyjają precyzji i skupieniu, warunkom niezbędnym do wykonania nieskazitelnego makijażu.Wszystkich tych niedogodności pomaga uniknąć makijaż permanentny wykonywany przez profesjonalistów z Kliniki Młodości Blanki Pawłowskiej.
Makijaż permanentny to rozwiązanie, które pomaga odjąć lat, a dodać urody, jednym słowem, to idealny patent na to, aby wyglądać z klasą, młodzieńczo i świeżo – bez względu na porę dnia i okoliczności. Nie bez powodu zatem propagatorką tej formy subtelnego podkreślenia urody jest Blanka Pawłowska, makijażystka i linergistka, a przede wszystkim właścicielka warszawskiej Kliniki Młodości. Jak podkreśla sama Blanka Pawłowska, doświadczenie zdobyte podczas współpracy z agencjami modelek, środowiskami aktorskimi czy przy organizacji pokazów mody pomogło rozwinąć pasję do makijażu odkrywającego naturalne piękno kobiety, a jednocześnie maskującego mankamenty urody, takie jak na przykład zbyt bliski rozstaw oczu czy zbyt wąskie wargi. Dodajmy: makijażu, który prezentuje się nienagannie i dlatego sprawia, że nosząca go kobieta roztacza wokół siebie aurę pewności siebie, świadomości swych atutów i profesjonalizmu. Wszystko to zapewnia oczywiście makijaż permanentny!Aby docenić to niezwykłe narzędzie pomagające nam osiągnąć efekt subtelnej elegancji, warto przyjrzeć się bliżej jednej z metod makijażu permanentnego – microbladingowi – stosowanej do wizażu brwi. Microblading ma swoje korzenie na Dalekim Wschodzie, a kluczem do jego wykonania jest precyzja i dokładność – cechy, których często nam brak podczas porannego makijażu… Zabieg wykonywany jest pod znieczuleniem miejscowym, przy użyciu specjalnego „piórka” zaopatrzonego w ultracienką igłę – pod skórą rysowane są cieniutkie „włoski”. Efekt to bardziej gęste brwi o uzupełnionych ubytkach (powstałych m.in. z racji wieku czy po przebytej chorobie). Najważniejsze jednak, że narysowane w ten sposób kreski znakomicie imitują włoski i wyglądają bardzo naturalnie. Decydując się na zabieg w Klinice Młodości Blanki Pawłowskiej, możemy być pewni, że zostanie on wykonany z należytą starannością – nie tylko w kwestii aplikacji, ale też doboru koloru pigmentu czy kształtu łuków brwi. Dzięki temu będą one wyglądać młodzieńczo i naturalnie, bez obawy o to, że twarz nabierze surowego, budzącego dystans wizerunku. Taki efekt możliwy jest tylko wówczas, gdy zabieg będzie wykonywany przez doświadczoną osobę, dla której pasja idzie w parze z precyzją, a opanowanie z dążeniem do perfekcji!


Z kolei inna forma makijażu permanentnego, ombre, stosowana m.in. przy podkreśleniu urody ust, pozwala cieszyć się profesjonalnym wyglądem wydobywającym naturalny blask każdej kobiety. Metoda ombre polega na subtelnym obrysowaniu konturów ust, a następnie na cieniowaniu dwoma kolorami czerwieni samych warg, tak by stworzyć wysublimowany, ale widoczny efekt. Ombre pozwala również na skorygowanie pewnych niedoskonałości, takich jak nieproporcjonalne usta, nadając twarzy bardziej harmonijny wygląd. Tak dyskretnie upiększonym ustom niestraszne są warunki pogodowe z deszczem na czele, emocje, spożywanie posiłków czy pocałunki… Bez względu na wszystko nasze usta będą miały perfekcyjną oprawę, od rana aż do… następnego poranka – na okrągło!


Kolejnym faktem przemawiającym niewątpliwie na korzyść makijażu permanentnego jest to, że jego rezultaty są widoczne bezpośrednio po aplikacji. Klientki mogą zatem cieszyć się idealną oprawą oczu czy naturalnie podkreślonymi ustami dosłownie w chwili opuszczenia progów Kliniki Młodość Blanki Pawłowskiej, bez konieczności wykorzystywania kilku dni urlopu, podczas których trzeba zaszyć się w domu, bez uczucia dyskomfortu, pieczenia czy bólu, które towarzyszą niektórym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. To wszystko sprawia, że klientki odwiedzają Klinikę Młodości w wolnej dla siebie chwili, nawet podczas przerwy na lunch.

Mówiąc o makijażu permanentnym, nie można nie wspomnieć jego kolejnej zalety: chodzi oczywiście o oszczędność czasu. Każdego ranka nawet wprawiona w sztuce wizażu kobieta potrzebuje przecież przynajmniej kilku minut na nałożenie podkładu, eyelinera, tuszu i szminki (poprzestańmy na podstawowych elementach).

Biorąc jednak pod uwagę konieczność nałożenia poprawek – zmycia nierówno rozprowadzonego tuszu i ponowną aplikację – ten czas może się znacząco wydłużyć… Dzięki makijażowi permanentnemu możemy poświęcić cenny (zwłaszcza o poranku) czas na rozmowę z ukochanym, z dzieckiem czy po prostu na spokojne wypicie porannej kawy, by następnie z najlepszym sprzymierzeńcem kobiecej urody, czyli z uśmiechem, ale za to bez pośpiechu i nerwów, ruszyć do wyzwań, jakie stawia przed nami kolejny dzień. Prawda, że brzmi to zachęcająco?


Idealnie, ale subtelnie podkreślone brwi, usta wydobywające naturalne piękno kobiety, subtelna oprawa oczu dodająca klasy wizerunkowi – to marzenie każdej kobiety, która stawia na dziewczęcą elegancję, pełen uroku profesjonalizm, budzący ciepłe skojarzenia szyk. Taki efekt osiągniesz, wybierając makijaż permanentny wykonany przez samą mistrzynię Blankę Pawłowską w jej Klinice na warszawskim Mokotowie!

 

BLANKA PAWŁOWSKA 
Właścicielka Kliniki Młodości. Ekspert beauty z 20-letnim doświadczeniem. Mistrzyni makijażu permanentnego, a w szczególności microblandingu. Otrzymała nagrodę „Osobowość 2020” za odwagę w dążeniu do sukcesu i za determinację w biznesie. Droga zawodowa, jaką przebyła przez kilkanaście lat w branży, stając się m.in. ekspertem makijażu permanentnego i wizażu, zaowocowała otwarciem własnej kliniki. Współpracowała z fotografami, agencjami reklamowymi, wykonywała makijaże aktorom w teatrze, uczestniczyła w licznych sesjach zdjęciowych. Zwolenniczka holistycznego podejścia do piękna, ponieważ uważa, że każdy z nas nosi piękno w sobie, ale nie zawsze potrafi je wydobyć. Według niej piękno warto podkreślać subtelnie, nie zmieniając na siłę rysów twarzy. Absolwentka Szkoły Wizażu i Charakteryzacji Filmowej oraz Psychologii Biznesu w Akademii im. L. Koźmińskiego w Warszawie. Klinika Młodości jest rozwijana z pasją i zaangażowaniem, aby codziennie wyznaczać i osiągać najwyższe standardy klinik europejskich. Nasi specjaliści posiadają najwyższy i aktualizowany na bieżąco poziom wiedzy poparty wieloletnim doświadczeniem, co pozwala spełniać oczekiwania pacjentów w bardzo indywidualny sposób. Najwyższa jakość świadczonych usług została poparta najnowocześniejszymi technologiami, które pozwalają osiągnąć niesamowite efekty zabiegów kosmetologii i medycyny estetycznej.
www.klinikamlodosci.com

Show Buttons
Hide Buttons