MOVE International Mobility Congress

 

Cztery debaty, premiera motoryzacyjna, najlepsza w Polsce strefa elektromobilności – nie może Cię tutaj zabraknąć! To obowiązkowy event dla wszystkich fanów innowacyjnych technologii, zeroemisyjnego transportu i motoryzacji.

W ciągu sześciu godzin trwania Kongresu MOVE ponad trzydziestu ekspertów podzieli się wiedzą i doświadczeniem z jego uczestnikami. Wydarzenie to skupia ekspertów niemal ze wszystkich wiodących firm i instytucji związanych z ideą alternatywnego transportu. W jednym miejscu spotkają się przedstawiciele branży motoryzacyjnej, energetycznej oraz reprezentanci administracji publicznej i samorządów terytorialnych. Szeroka tematyka gwarantuje wieloaspektowość i wielowymiarowość debat:

  • Debata „Poland – MOVE emobility forward!” – czyli panel ekspertów o wyzwaniach rynku samochodów elektrycznych w Polsce,
  • AC, DC, HPC – struktura polskiego rynku ładowania w 2025 i 2030 roku – przedstawiający kierunki rozwoju i segmentacji rynku infrastruktury ładowania w Polsce,
  • eHDV – electric trucks on the horizon – przybliżający tematykę polskiego potencjału w segmencie elektryfikacji transportu ciężkiego,
  • Wszyscy jesteśmy elektromobilni – społeczny wymiar elektromobilności – eksperci poruszą temat świadomości społecznej w obszarze zrównoważonego transportu.

Podczas Kongresu MOVE odbędzie się Polska premiera SSangYong Korando e-Motion! Jest to niepowtarzalna okazja aby poznać futurystyczny pojazd, który jeszcze nie wkroczył na Polskie drogi. Gwarantujemy, że już sam wygląd Nowego Korando przyciągnie Państwa uwagę, a model ten jest epokowym krokiem w kierunku ery samochodów autonomicznych.

Kongres MOVE to miejsce spotkania liderów dysponujących wiedzą i technologiami a także zapleczem do realizowania innowacyjnych i futurystycznych rozwiązań. MOVE to technologie przyszłości, które już za chwilę będą wkraczać do naszego życia.

Zachęcamy do rejestracji w największym w Polsce Kongresie Mobility! Rejestracja dostępna jest na stronie: www.kongresmove.pl

 

***

Grupa MTP to lider wśród organizatorów imprez wystawienniczych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, który poza uznanymi w świecie biznesowymi imprezami targowymi, organizuje kongresy, konferencje, wydarzenia kulturalne, sportowe, w tym megaeventy, przyciągające ponad milion gości z całego świata.

 

www.GrupaMTP.pl

 

PSPA – Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (The European Association for Electromobility) to największa organizacja branżowa, kreująca rynek elektromobilności i technologii wodorowych w Polsce i w regionie CEE.

www.pspa.com.pl

 

Kongres MOVE – International Mobility Congress – forum dedykowane ekspertom i praktykom rynku e-mobility w Europie Środkowo-Wschodniej. MOVE to miejsce wymiany wiedzy oraz doświadczeń w obszarze zrównoważonego transportu, w którym biorą udział przedstawiciele biznesu, administracji publicznej i świata nauki.

www.kongresmove.pl

 

Show Buttons
Hide Buttons