Multibroker z pasją do motoryzacji i finansów

Jesteśmy ludźmi, którzy patrzą na zakupy samochodów i innych produktów premium z poziomu nie tylko samej ceny, ale również relacji biznesowych i poziomu obsługi naszego klienta. Tworząc markę KF mieliśmy w zamyśle dostarczanie między innymi bezpieczeństwa transakcji u jego źródła, stabilnej i rzetelnej obsługi w trakcie, ale również po zakupie oraz o kompleksowym podejściu do finansowania oraz ubezpieczania marzeń naszych zleceniodawców.

Stwierdziliśmy, że podejście systemowe do sprzedaży jest niestosowne w naszym modelu biznesowym i nie ukrywamy tego, że w przypadku naszych klientów każdego traktujemy na tym samym poziomie. Nie ma stref VIP i zachowań doradców kierowanych „statusem klienta”. Co nie zmienia faktu, że Ci którzy już z Nami przeszli ścieżkę zakupową na pewno czują satysfakcję jakości premium. Posiadając tak szeroki wachlarz dostępności do dostawców i produktów złożyliśmy rynkowi obietnicę, że bez znaczenia czy to jest klient na najlepszy model BMW czy też Toyotę Aygo dostana u Nas standard Kingsmana i jest on taki sam. Na najwyższym możliwym poziomie. Po ludzku. Bez napięcia.

Stały rozwój jest wpisany w DNA firmy

Ze wszelkich sił stawiamy na komunikację, rzetelność, szybkość realizacji zleceń, cenę, bezpieczeństwo oraz dostępność produktową. Aktualnie pracujemy silnie nad usługą związaną z concierge zakupowym, gdzie klient posiadając potrzebę zakupową w jednym miejscu będzie w stanie zrealizować swoje marzenia. Dzięki Nam oszczędzi na pewno czas, ale w wielu również przypadkach pieniądze. Chcemy dzięki naszym doświadczeniom oraz znajomościom rynku prowadzić niektórych klientów przez cały proces decyzyjny, wyszukiwać, negocjować, dostarczać, a na końcu wspierać w procesie finansowania oraz ubezpieczenia.

Budowanie relacji poprzez pasje. Wieczory pokerowe i Tytani Wiatru

Staramy się również do budowania relacji z klientem podchodzić w sposób bardzo ludzki i przyjacielski. Jako jedyni na rynku tworzymy dedykowane wydarzenie nazywane Kingsman Gentlemen’s Evening, gdzie zapraszamy naszych klientów oraz ludzi ze świata biznesu po to by przy dobrej atmosferze uśmiechu i muzyki, dobrego alkoholu z wyselekcjonowanych beczek Loży Dżentelmenów, w otoczeniu przedmiotów premium tj. zegarki luksusowe, o których z pasją opowiadają koledzy z Lesabre Kamil i Maciej. Na sam koniec akcentujemy sportową grą w pokera , a wszystko to, aby ludzie mogli poznać się od całkowicie innej strony i w innej luźniejszej atmosferze. Wierzymy w to, że nie ma lepszej formy budowania marki w naszej branży niż ta związana z doświadczeniem i fizycznym poznaniem ludzi, którzy stoją za marką Kingsman Finance.

Angażujemy się w takie projekty, które dają coś więcej aniżeli sam PR. Najlepszym przykładem jest wspólna realizacja Tytanów Wiatru wraz z wrocławskim Unikat Motorworks, gdzie jako pierwsi Polacy w historii wyścigów na słonym jeziorze Bonneville chcemy startować w wyścigu o rekord prędkości w kategorii 175cm3. Mamy wszystko co niezbędne, czyli ludzi z doświadczeniem, projekt motocykla, kierowcę, zespół projektowy i aktualnie szukamy wsparcia partnerów. Jeżeli los Nas obdaruje zaufaniem to już w 2020 roku wyruszymy w tą podróż marzeń kilkunastu ludzi i zrealizujemy coś czego Polacy jeszcze nie osiągnęli. Pasja do motocykli i prędkości połączyła Nas ze wspaniałymi ludźmi takimi jak Marzena Chrostek (SheMoto) i Grzegorz Korczak. I to pasja kieruje Nami w dążeniu do celów projektu, ale również na co dzień w biznesie!

Jak to się zaczęło? Gdzie pasja spotyka praktyków

Wszystko zaczęło się od pasji związanej z kolekcjonerstwem zegarków jednego ze wspólników KF oraz modelem biznesowym pośrednictwa finansowego jaki w ówczesnych czasach uprawiali pozostali wspólnicy. Nasz stały dostawca zegarków stwierdził jednoznacznie, że jest coraz więcej klientów szukających produktu leasingowego pod tego typu dobra luksusowe. My oczywiście dostawcę finansowania znaleźliśmy i cały projekt rozpocząć swoje własne życie. Na rynku brokerskim jesteśmy od ponad 4 lat specjalizując się w finansowaniu produktów tj. samochody, motocykle, maszyny i łodzie. Aktualnie kładziemy bardzo duży nacisk na budowanie portfela klienta, który w przyszłości będzie zainteresowany dłuższą relacją aniżeli tylko zakup jednego produktu. Nasz biznes to idea, którą chcemy kontynuować i tworzyć na przyszłość. To biznes, który jest dla Nas czymś więcej aniżeli źródłem generowania przychodu.

Nasze miejsce, nasze zasady, jakość ponad wszystko

Stworzyliśmy miejsce, do którego codziennie grupa ludzi przychodzi z uśmiechem na twarzy i jest gotowa na wiele, aby osiągnąć swój cel, a co za tym idzie sukcesu. Ten biznes to ciągły proces poznawania ludzi i linkowania biznesu. Ten element jest chyba najistotniejszym w rzeczy samej. Drzwi w naszym nietypowym home officie są zawsze otwarte, a My jak zwykle czekamy na kolejnych klientów oraz gości, aby poza samą sprzedażą poznawać i rozmawiać o pasjach o których tak często zapominamy w codziennym życiu.

Show Buttons
Hide Buttons