Oddaj się w ręce specjalistów z EXUMAGYM!

Odpowiednio przeprowadzony trening w kompleksowej jego postaci wpływa na lepszy humor, nasze pozytywne samopoczucie oraz buduje silną wolę i chęć aktywnego działania.

Jak ćwiczenia relaksacyjne i fizyczne wpływają na efektywność pracownika?

Ćwiczenia, choć pozornie wymagające i męczące – oddają naszemu organizmowi energię ze zdwojoną siłą. Dzięki ćwiczeniom fizycznym i regularnej pracy nad sobą, efektywność każdego człowieka poprawiać się będzie z dnia na dzień. Ćwiczenia relaksacyjne to odprężenie – a tego zapracowany organizm potrzebuje, aby prawidłowo funkcjonować. Ćwiczenia fizyczne natomiast pobudzają receptory i napędzają organizm do kolejnych wyzwań dnia codziennego. W ogólnym ujęciu trening w kompleksowej jego postaci wpływa na lepszy humor, nasze pozytywne samopoczucie oraz buduje silną wolę i chęć aktywnego działania.

Jak mierzyć ich efektywność w przełożeniu na biznes? Według jakich wskaźników?

Nie ma dokładnego wskaźnika – wszystko jest w nas i w naszej głowie. To ona odpowiada za wszystko co dzieje się z nami i wokół nas – także na sali fitness, gdy musimy zmierzyć się z samym sobą. To sesja niczym walka z cieniem, w której cień musi przegrać, a my osiągać postawione sobie wewnętrzne i zewnętrzne cele. Każda aktywnie zawodowo osoba powinna odkryć możliwości swojego ciała i chcieć później już tylko więcej!

Copyright: www.RafalNowak.com 0048 601408155 raffoto@wp.pl
Podoba Ci się to zdjęcie? Podziel się z innymi, używając opcji „Udostępnij!”. / Do you like this picture? Share it with others, using the „Share” option.

Komu ćwiczenia relaksacyjne i fizyczne przynoszą najwięcej korzyści?

Ćwiczenia relaksacyjne znakomicie wpływają na nasz układ nerwowy – wyciszają, uwalniają umysł, działają antystresowo. Ćwiczenia fizyczne natomiast to kształtowanie charakteru, dyscypliny oraz wytrwałości. Oba rodzaje ćwiczeń wspaniale uzupełniają się i przy stałej współpracy z dobrym trenerem personalnym mogą wnieść do naszego życia same superlatywy.

Czy trenerzy pomagają członkom klubu dobrać zestaw ćwiczeń do rodzaju wykonywanej pracy? Pomoc trenerów to standard, czy opcja?

W fitness klubie Exumagym pomoc trenerów otrzyma każda osoba. Zazwyczaj działa to w drugą stronę i trener inicjuje pomoc dla samodzielnie ćwiczącej osoby chcąc poprawić technikę wykonywanego ćwiczenia lub doradzić takiej osobie w zakresie ćwiczeń. Wyznaczanie indywidualnych celów to wieloetapowa droga niczym szycie garnituru na miarę. Potrzebna jest stała opieka trenera, który pozna nas, przeprowadzi wywiad zdrowotny i żywieniowy, wskaże ćwiczenia testowe, aby ocenić warunki jakimi dysponuje nasze ciało itd. Dopiero od tego momentu zaczyna się przygoda z „nowym i lepszym JA”.

 

ul. Wioślarska 8, Warszawa

 

 

 

Show Buttons
Hide Buttons