Odkryj sekret młodości z EMS V-Shape Lift!

 

Utrata jędrności dolnych partii twarzy, zmiana owalu oraz pojawianie się podwójnego podbródka to powszechnie występujący problem. Dotyczy on głównie kobiet po 40 roku życia i ma związek ze zmianą gospodarki hormonalnej odpowiedzialnej za ilość tkanki tłuszczowej oraz kolagenu w skórze. Rynek beauty nie oferuje zbyt wielu zabiegów, które skutecznie radzą sobie z tym niekorzystnym procesem. Dlatego najnowszy zabieg z użyciem EMS V-Shape Lift, stworzony przez ekspertów Clarena, stanowi przełom w dziedzinie kuracji remodelujących kontur twarzy.

 

Co to jest EMS V-Shape Lift?

EMS V-Shape Lift to pierwsze urządzenie stymulujące dolne partie twarzy na wielu poziomach. Masażer wykorzystuje sprawdzoną klinicznie technologię bezinwazyjnej elektrostymulacji EMS do wzmacniania mięśni mimicznych odpowiedzialnych za stelaż konturu twarzy. Kontrolowany skurcz mięśni pod wpływem impulsu elektrycznego poprawia jędrność, unosi tkanki i przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej. Połączenie z mikromasażem wibracyjnym wywołuje dodatkowe drgania oraz stymuluje procesy regeneracyjne skóry. Terapia LED zwiększa dotlenienie, produkcję kolagenu i elastyny oraz regenerację tkanek. Wielostopniowa regulacja parametrów pozwala dostosować rodzaj i moc stymulacji do indywidualnych odczuć oraz potrzeb klienta.

Na czym polega zabieg z EMS V-Shape Lift?

Procedura zabiegowa polega na przygotowaniu skóry profesjonalnymi kosmetykami linii kawiorowej. Obejmuje ona demakijaż na bazie żelu Caviar Micellar Gel, peeling z użyciem Caviar Face Peeling, a następnie wmasowanie Caviar Serum. Punktem kulminacyjnym jest wykonanie elektrostymulacji mięśni w połączeniu z mikromasażem i fototerapią urządzeniem EMS V-Shape Lift Rubica. Na miejsca nieobjęte działaniem aparatu aplikujemy kremową Caviar Mask. Zabieg kończymy nałożeniem kremu Matrix’ 14 Cream.

Pielęgnacja domowa

Pielęgnacja domowa jest niezbędna do podtrzymania efektów zabiegowych uzyskanych w gabinecie. Codzienne stosowanie żelu i toniku kawiorowego to jej nieodłączny element. Raz w tygodniu należy głęboko oczyścić i odblokować ujścia gruczołów łojowych skóry, używając peelingu Caviar Face Peeling. Kluczowe jest jednak stosowanie spłycającego zmarszczki oraz bruzdy kremu Caviar Cream. Przed porannym makijażem rekomendujemy Caviar Pearls, jedwabisty żel w postaci pereł, które optymalnie nawilżają skórę. Bazą nocnej pielęgnacji jest odżywczy i regenerujący skórę Matrix 14 Cream.

Zadbaj o siebie zabiegami i kosmetykami Clarena

Aby na własnej skórze przekonać się o niesamowitej skuteczności działania EMS V-Shape Lift, skorzystaj z zabiegów w jednym z czterech Centrów Kosmetycznych Clarena znajdujących się we Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku i Krakowie lub zapytaj o nie swojego kosmetologa. Kosmetyki kawiorowe niezbędne do codziennej pielęgnacji cery dojrzałej czekają na ciebie na www.e-clarena.eu.

Show Buttons
Hide Buttons