Odpocznij w najlepszym Hotelu SPA w Polsce!

 

Gdzie najlepiej zakosztować przyjemności, jeśli nie w BEST SPA HOTEL 2023? Mowa o mazowieckim kompleksie Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów*****, który zwyciężył w najważniejszym konkursie branży SPA – Perfect SPA Awards. Wygrał też w kategorii Najlepszy Hotel dla Dorosłych.

Nie dziwne, że Manor House to numer 1 wśród polskich hoteli SPA, wszystko bowiem sprzyja tu relaksowi. Cisza i spokój hotelu bez dzieci. Urokliwe położenie z dala od pośpiechu i zgiełku miasta, w otoczeniu kojącej zmysły przyrody i dobrej energii natury w zabytkowym parku. Dawna posiadłość szlachecka ze wspaniałą historią to dziś luksusowy hotel SPA, przyjazny weganom i alergikom, a także najlepsze od lat holistyczne SPA w kraju, gdzie wiedzą, jak zadbać o dobrostan gości…

To także Polskie Centrum Biowitalności o potwierdzonym oddziaływaniu energetycznym do 30 000 j. Bovisa. Samo przebywanie na jego terenie wzmacnia organizm, energię życiową i poprawia nastrój. Można tu czerpać z pozytywnych sił natury w Ogrodzie Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, energetyczną spiralą, Piramidą Horusa, Ogrodem Zen – replika ogrodu przy świątyni w Ryoan-ji koło Kioto i labiryntem inspirowanym słynnym labiryntem z katedry w Chartes. Można wybrać się na spacer po parku Manor House, podążając za licznymi atrakcjami posiadłości. Można wreszcie relaksować się w bliskości przyrody – piękny starodrzew sprzyja leśnym kąpielom – lub oddać się rytuałom zdrowia w Witalnej Wiosce SPA.

Prawdziwym skarbem jest Biowitalne SPA. Kompleks Łaźni Rzymskich kusi seansami saunowymi w płótnach, bezchlorowy basen – masażami wodnymi i ożywioną wodą, która pielęgnuje skórę, a Gabinety Bioodnowy – cudownymi zabiegami SPA, relaksacyjnymi masażami i energetycznymi terapiami, które wzmacniają siły witalne, zdrowie i odporność. Absolutną rewelacją jest autorski program odmładzający Alchemia Zdrowia®, który pobudza naturalną umiejętność organizmu do autoregeneracji.

Niezapomnianymi przeżyciami są koncerty na gongi i misy tybetańskie, koncerty na misy i kamertony z mantrowaniem w basenie oraz prozdrowotne kąpiele, m.in. ofuro w wysokich wannach, dostępne także w romantycznej wersji dla dwojga. Przyjemności dopełnia Pokojowy Program SPA oraz hotelowa restauracja, gdzie z myślą o najbardziej wyrafinowanych podniebieniach i różnych stylach odżywiania serwuje się smaczne, tradycyjne dania, bogate menu wegańskie i zdrową Dietę Życia. Do tego Manor House jest jedynym hotelem w kraju z międzynarodowym znakiem ECARF – „hotel przyjazny dla osób z alergiami”. Jeśli dodać do tego błogi spokój hotelu dla dorosłych, dobrze czują się tu wszyscy pragnący wypoczynku.

Hotel Manor House SPA to prawdziwa enklawa dobrego samopoczucia i idealny adres na głęboki relaks, odstresowanie, odnowę organizmu i odpoczynek na każdym poziomie. Nawet podczas krótkiego urlopu lub weekendowego wypadu do SPA można zakosztować tu wielu przyjemności i kompleksowo zadbać o siebie.

 

www.manorhouse.pl

 

 

zdjęcia: serwis Manor House

  

 

 

Show Buttons
Hide Buttons