Odpoczywaj na plaży i ciesz się gwarantowanym zyskiem

Połączenie turystyki wypoczynkowej z aktywnością biznesową brzmi mało prawdopodobnie, ale najnowsza propozycja apartamentowa Sun & Snow Residence Jastrzębia Góra to komfortowy wypoczynek i perspektywiczna inwestycja. Funkcjonalny apartament nad polskim morzem wyróżnia się na rynku deweloperskim nie tylko atrakcyjną lokalizacją i wysokim standardem, ale również gwarancją solidnego zysku.

Zbliżająca się majówka skłania do poszukiwania ciekawych i atrakcyjnych kierunków turystycznych. Apartamenty Sun & Snow Residence w Jastrzębiej Górze, dzięki nietypowej koncepcji, oferują zarówno możliwość wypoczynku w malowniczym otoczeniu, jak i gwarantowany przychód 7% rocznie przez 5 lat (gwarantowany przez największego w kraju operatora najmu apartamentów, istniejącego na rynku od ponad 10 lat). Obiekt stanowi bowiem zarówno doskonały cel podróży, jak i korzystną inwestycję na przyszłość.

Oprócz własnego nadmorskiego lokum, Sun & Snow Residence zapewnia potencjalnemu inwestorowi możliwość wynajmu obiektu, przynosząc tym samym atrakcyjny przychód przez cały rok. Takie niekonwencjonalne rozwiązanie zrewolucjonizuje zarówno komfort naszego wypoczynku, jak i poprawi stan konta. Nowy obiekt Sun & Snow położony jest w malowniczej i popularnej Jastrzębiej Górze, w otoczeniu oferującym szeroki wachlarz atrakcji turystycznych. Miejscowość, jako jedna z najchętniej odwiedzanych w północnej części kraju, przyciąga m.in. jednym z najwyższych nadbałtyckich klifów oraz najstarszą latarnią na polskim wybrzeżu. Nadmorski krajobraz podziwiać można z tarasów apartamentów, a sam obiekt ulokowany jest jedynie 8 minut pieszo od plaży. Rezydencja Sun & Snow, poza wyjątkową lokalizacją i urokliwym krajobrazem oferuje jednak znacznie więcej: wysoki standard, plac zabaw dla dzieci, miejsca postojowe w garażu podziemnym, a przede wszystkim możliwość ucieczki od zgiełku i codziennej rutyny.

Jastrzębia Góra to jedna z wielu miejscowości wypoczynkowych, w których zlokalizowane są obiekty Sun & Snow. Miasto to jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. To także najdalej na północ wysunięta w Polsce część polskiego wybrzeża, która przyciąga corocznie tysiące turystów. Miejscem najbardziej znanym jest jastrzębski klif, jeden z najwyższych jakie możemy spotkać nad Bałtykiem. Malownicza miejscowość zachęca odwiedzających wieloma atrakcjami, takimi jak: przepiękna Latarnia Morska w Rozewiu, Lisi Jar – malowniczy wąwóz o długości prawie 350 m., Rezerwat Przyrody Przylądek Rozewie, Nadmorski Park Krajobrazowy ze szlakami rowerowymi, pieszymi i trasami nordic walking czy Gwiazda Północy – kamienny obelisk ustawiony w miejscu najdalej wysuniętym na północ. Jako operator 1700 apartamentów w Polsce, firma Sun & Snow obecna jest bowiem w najbardziej malowniczych i atrakcyjnych regionach kraju m.in. w Białce Tatrzańskie, Kołobrzegu, Szklarskie Porębie i wielu innych.

Oferując zarówno komfortowy wypoczynek z szeregiem udogodnień, jak i perspektywę zyskownej inwestycji, Sun & Snow sprawia, że integracja turystyki i biznesu staje się przyjemna i prosta. Jednym z kolejnych aspektów biznesowych, które oferuje Sun & Snow są także vouchery wypoczynkowe. Czym są wspomniane vouchery wypoczynkowe? Benefity skierowane są do pracodawców szukających nowych form wynagradzania swojego zespołu. Oferta voucherów może szczególnie zainteresować firmy, które utworzyły Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych. Pracodawca może opłacić vouchery ze środków funduszu i rozdysponować je wśród swoich pracowników. Vouchery uprawniają do wyjazdów na wakacje. 12-miesięczny okres ważności voucherów zapewnia swobodę w zaplanowaniu wypoczynku. Vouchery mogą być przeznaczone dla każdej firmy, bez względu na branżę i jej wielkość. Jedną z firm, która oferuje taką formę benefitu jest Sun & Snow.

Oferta voucherów wypoczynkowy Sun & Snow idealnie wkomponowuje się w trendy motywowania oraz nagradzania pracowników. Opracowaliśmy ją z myślą o firmach, którym zależy na zrównoważonym rozwoju swojego zespołu. Niewątpliwym atutem naszej oferty jest szeroki wachlarz apartamentów, w których można zrealizować nasze vouchery – od Zakopanego przez Kołobrzeg, do wyboru jest ponad 1700 apartamentów w najatrakcyjniejszych miejscach turystycznych. Voucher wypoczynkowy Sun & Snow stanowi atrakcyjną formę benefitu dla pracownika, która bez wątpienia spotka się z jego uznaniem – komentuje Mariola Skorupa, Product Manager Sun & Snow.

 

SUN & SNOW – największa w Polsce firma zajmująca się profesjonalnym zarządzaniem wynajmem apartamentów w popularnych miejscowościach wakacyjnych oraz w największych miastach w kraju. Od 2010 roku prowadzi także działalność deweloperską. W tym czasie wybudowała i skomercjalizowała kilkaset apartamentów na terenie całej Polski. Od 2018 roku działa także na terenie Niemiec.

Show Buttons
Hide Buttons