OSOBOWOŚCI ROKU 2020: ruszył nasz prestiżowy plebiscyt!

 

Po raz kolejny Magazyn TYGRYSY Biznesu przyzna prestiżowe tytuły Osobowość Roku.  Jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych plebiscytów polskiego biznesu, które skupia wydatkowe osoby, wyróżniające się w ostatnim roku najbardziej.

Osobowość to sposób myślenia , zachowania , odczuwania.
Statuetka Osobowość Roku to potwierdzenie silnej osobowości sukcesu. Laureat tego wyróżnienia wykazuje się ponadprzeciętnym zmysłem biznesowym, umiejętnością odnalezienia się w każdej sytuacji, precyzją a zarazem konsekwencją podejmowanych decyzji. Laureat jest przykładem dla innych osób prowadzących biznesy jak i inspiracją dla tych, którzy szukają zmian czy rozwiązań.

Do statuetki Osobowość Roku 2020 można zostać nominowanym, co ułatwia i przyspiesza proces weryfikacji, lub zgłosić swoją kandydaturę indywidualnie.

Statuetka Osobowość Roku 2020 trafi w ręce wybitnych jednostek i autorytetów z różnych dziedzin, którzy odważnie i z ogromnym zaangażowaniem wskazuje wzorce do naśladowania jednocześnie wyróżniły się szczególnymi dokonaniami i osiągnęły sukcesy w branżach, które reprezentują.

Nad czujnością i poprawnością przebiegu weryfikacji czuwa Kapituła w skład której wchodzą laureaci poprzednich edycji, a to wszystko pod przewodnictwem:

Przewodniczący Kapituły – Marcin Andrzejewski Prezes Business Tigers Club, Redaktor Naczelny Magazynu Tygrysy Biznesu

V-ce Przewodniczący- Elżbieta Michalska – właściciel Certyfikacji Krajowej

Kanclerz – Justyna Nakonieczna – Redaktor Prowadząca Magazynu Tygrysy Biznesu

Sekretarz- Patrycja Więckowska – Kusztelak

Nadzór na obradami kapituły sprawuje Karolina Sybilska certyfikowany Inspektor Ochrony Danych Osobowych oraz Adwokat Jarosław Kamiński z kancelarii Kancelaria Adwokacka Jarosław Kamiński.

Wśród dotychczasowych odbiorców tego tytułu znalazły się m.in.

Anna Cichosz projektantka, właściciel marki Ana Cichosz Fashion Designer, Jarosław Sosnowski pomysłodawca i właściciel jednego z topowych serwisów showbiznesowych w Polsce – przeAmbitni.pl, Leszek Zołotarski  prezes firmy El Expert, Marek Bala twórca BM Group Agency, Bala Music – Impresariat Muzyczny, Anna Sowa  właściciel autorskiej pracowni Tortów Artystycznych Sowy Słodki Świat, Robert Samczyk prezes Zarządu Protech Motors i wielu innych.

Serdecznie zapraszam do współtworzenia tego wyjątkowego wydarzenia

 

Zapraszamy do wysyłania kandydatur na adres: naczelny@tygrysybinzesu.com.pl

 

    

Show Buttons
Hide Buttons