Prawdziwe tygrysy biznesu branży beauty

Kto w dzisiejszych czasach może zasługiwać na określenie Tygrysa Biznesu? Przede wszystkim pewny gracz w danej dziedzinie, by nim się stać trzeba wiele wysiłku oraz wyrzeczeń, tak by na końcu tej drogi móc ze swobodą poruszać się w każdym środowisku.

Wymagania dzisiejszego rynku, same warunkują fakt, iż tylko najwytrwalsze osoby mogą sięgać po sukces. Takimi osobami na pewno są założyciele marki JoLash Professional, mieszkający w Danii Joanna i Rafał Siruga. Od 4 lat budują prężnie nową jakość serwisu, usług i produktów w świecie piękna i kosmetologii. Jaki jest przepis na to, by znaleźć się w czołówce światowych firm specjalizujących się w dbaniu o piękną oprawę oka? Jak przetrwać ciężkie chwile i mieć siłę dążyć do celu? Na te i kilka innych pytań odpowie nam międzynarodowy mastertrainer, sędzia w mistrzostwach i współzałożycielka marki JoLash Joanna Siruga.

Wszystko opiera się na pasji i ciężkiej codziennej pracy. Jest to niezbędny fundament do sukcesu i do długiej, mozolnej drogi na szczyt góry. Nie ma złudzeń, co do tego, iż miliony osób na świecie pracują bardzo sumiennie i robią to z pasją, tymczasem sukces nie jest im pisany. Zapewne i tak by było w moim przypadku. Jestem z natury bardzo oddana temu, co robię i strona biznesu była mi bardzo daleka i nieznana. Wychowana w myśl słyszanej często w Polsce mantry – pieniądze szczęścia nie dają, czułam się zadowolona z faktu, że mogę robić to co lubię, a przy tym odłożyć coś na gorsze czasy. Z pomocą przyszedł mój mąż, który wniósł to, co w biznesie jest absolutnie niezbędne – rozum i matematykę. Duet doskonały – szkiełko i oko. „Czucie i wiara silniej mówią do mnie/Niż mędrca szkiełko i oko” – fragm. „Romantyczności” A. Mickiewicza.

Dzisiejszy świat nie pozostawia złudzeń i wiemy, że wiara to nie wszystko, jednak bez niej absolutnie się nie obejdzie. Dlatego w naszym przypadku romantyczna pogoń za marzeniami oraz racjonalna miłość do liczb dała możliwości niesamowitego rozwoju. Praca jest dla nas przede wszystkim źródłem, wielu radości i wykonujemy ją z wielką przyjemnością, nie można jednak wszystkiego zakolorować różową kredką i z uśmiechniętą miną stwierdzić, iż pasja daje wolność w pracy i wszystko przychodzi z lekkością. Mimo wielu atutów, jakie niesie praca w dziedzinie, którą się uwielbia, nie można zapominać o stresie jaki temu towarzyszy.

Wieczna gonitwa z czasem nie oszczędza człowieka. Wiele nieprzespanych nocy to nierozłączny element budowania marki i dobrego marketingu. Nauka kosztuje i trzeba się z tym zmierzyć. Za słowem tygrys biznesu oraz tytułem Firma Roku 2018, który mieliśmy w tym roku zaszczyt otrzymać od Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej, nie kryje się tylko ciężka praca i pasja. Sukces to efekt cudownej współpracy z wieloma osobami, wyczerpujących starań i poświęcenia całego zespołu. Tygrys Biznesu to potężny gracz, którego napędza praca wszystkich jednostek działających w tym samym rytmie i z równie wielkim poświęceniem.

 

Show Buttons
Hide Buttons