Profesjonalna pielęgnacja w domu? To możliwe!

 

Świadomość pielęgnacji domowej rośnie z roku na rok. Edukujemy się w tym obszarze, testujemy i sprawdzamy różne rozwiązania i kroki pielęgnacyjne po to, by dać  swojej skórze to, czego ona najbardziej potrzebuje. Marki takie, jak SkinTra wychodzą naprzeciw potrzebom kobiet i mężczyzn pokazując, ze efekt „wow” możemy uzyskać w zaciszu swojej łazienki – dzięki systematyczności i skuteczności produktów, które wybieramy.

Nowy wymiar profesjonalnej pielęgnacji w domu
SkinTra to polska mara drogerii internetowej COSIBELLA, którą stworzył zespół ekspertów i kosmetologów. Powstała w odpowiedzi na potrzeby klientek i klientów sklepu. Jeśli i Ty szukasz wysokoaktywnych kosmetyków, które profesjonalnie zadbają o Twoją skórę – SkinTra jest dla Ciebie. Podstawową zasadą dla twórców tej marki było  wyciągnięcie maksimum możliwości ze składników naturalnych przy zachowaniu rozsądnej ceny. I to im się udało.

Czasem mniej znaczy lepiej
Linia SkinTra to nie dziesiątki różnych produktów, z których trudno wybrać coś dla siebie.  Na ten moment składa się z ośmiu fantastycznych kosmetyków. Poznaj te, które klientki i klienci pokochali najbardziej!

 

Całoroczny tonik i peeling kwasowy

„Destructor” działa przeciwzapalnie, minimalizując aktywność trądziku. Jeśli uważasz, że Twoja skóra ma nierówny koloryt lub jest ziemista, matowa, z zaskórnikami i wypryskami, to masz już swój MUST HAVE! Ten produkt może zaskoczyć. Zapewnia widoczne efekty kuracji gabinetowych w domowym zaciszu już po pierwszym użyciu.

 

Pre­bio­tycz­ny to­nik pie­lę­gna­cyj­ny

„Everything what your skin will love” to kosmetyk o lekkiej kremowej konsystencji wzbudza zaciekawienie, dzięki swojej wielofunkcyjności. Możesz używać go jako tonik, który przywraca skórze odpowiednie ph, jako krem zmiękczający, wygładzający i rozjaśniający przebarwienia lub jako serum wzbogacające działanie Twojego kremu.

 

Se­rum z wi­ta­mi­ną C i kwa­sem fe­ru­lo­wym

„Light your skin” zawiera 20% witaminę C w postaci kwasu askorbinowego, która przyczynia się do poprawy kolorytu skóry, redukuje ziemistość, zwalcza wolne rodniki, spowalniając proces starzenia, a także działa przeciwzapalnie.

 

Prebiotyczny krem odżywczy

„ Let your skin feed on” to genialny produkt, który w sposób fizjologiczny i aktywny dogłębnie nawilża oraz regeneruje skórę. Zawarte składniki uzupełniają niedobory, które powodują przewlekłą bądź tymczasową suchość, tym samym przywracając odpowiedni poziom nawilżenia i zapobiegając powtórnemu wysuszeniu.

Se­rum z re­ti­nalem

„Liquid happiness” jest dla Ciebie, jeśli chcesz powalczyć z utratą jędrności, zaskórnikami czy przebarwieniami? Wypróbuj to serum z najaktywniejszą pochodną kwasu retinowego dostępnego na rynku kosmetycznym, czyli retinalem, który wykazuje działanie ponad 11-krotnie silniejsze niż retinol.

 

To już rok!

Marka SkinTra właśnie świętuje swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji powstał fantastyczny i bardzo wartościowy merytorycznie e-book – zajrzyj do niego, jeśli chcesz poczytać więcej o składach i pielęgnacji z tą marką. Nie wiesz od czego zacząć? Nic nie szkodzi, ponieważ kosmetolodzy COSIBELLI, do których możesz się zgłosić w każdej chwili, pomogą Ci dobrać idealną pielęgnację dla Twojej skóry.

 W zgodzie z naturą

Marka SkinTra wie, że to z natury pochodzą najbardziej skuteczne składniki aktywne, które w laboratorium możemy jedynie odtworzyć. Dlatego firma wspie­ra­ fun­da­cję Las na Zaw­sze, która zajmuje się sadzeniem nowych lasów. Konkrety? Za każdy wyprodukowany kosmetyk marki SkinTra fundacja posadzi pół metra kwadratowego lasu. Co więcej, produkty SkinTra są umieszczane w ekologicznych opakowaniach i nie są pakowane w żadne papierowe opakowania czy folię. Wszelkie karteczki, które muszą zostać dołączone do przesyłki, drukujemy na ekologicznym papierze.

Let your skin be thankfull!

 

 

 

Show Buttons
Hide Buttons