Przyznano nagrody Prestige SPA Awards

 Jedenasta edycja Prestige SPA Awards odbyła się na scenie rewiowego Teatru Sabat, niedaleko najsłynniejszej w Warszawie palmy na rondzie de Gaulle’a. Nagrodę dla najlepszych SPA w Polsce rozdano aż w 20 kategoriach! Tygrysy Biznesu objęły wydarzenie patronatem.

W tym roku stuknie trzydziestka…jak stoję na scenie. I powiem państwu – jak Boga kocham – że występowałem w różnych miejscach, okolicznościach i przy różnej widowni, ale to dzięki Państwu, jestem dumny, że jestem Polakiem. Nasze polskie wellness i SPA stawiają nas w hierarchii o szczebel wyżej! – mówi Cezary Pazura, który poprowadził galę, urozmaicając ją autorskim stand upem. Nagrody wręczał Paweł Polka (organizator konkursu i przewodniczący jury) i m.in. Ryszard Rembiszewski, Cezary Szczerbiński, Natalia Hołownia czy Małgorzata Potocka.

Nagrody otrzymali właściciele hoteli nominowani w 16 kategoriach m.in. Najlepsze Buisness SPA, Najlepszy Resort SPA, Najlepszy Health&Anti-Ageing SPA, Najlepsze Beach SPA, Najlepsze Holistyczne SPA, Najlepsze Hedonic SPA, Najlepsze Luksusowe SPA 5*, Najlepsze Ski&Snow SPA, Najlepsze Baseny&Aqua Parki, MEDI&Estetique SPA, Destination SPA, Najlepsze Beauty SPA, Najlepsze FEMI&Baby SPA, Najlepsze Family SPA, Najlepsze Medical&Wellness SPA czy Najlepsze Ślubne SPA.

Najważniejsze okazały się jednak cztery kolejne nagrody, które zostały rozdane pod sam koniec imprezy. Mowa o Objawieniu Roku (Columna Medica, Łask), Najlepsze Day SPA&Beauty Salon (Kandara SPA, Wrocław), SPA Prestige Design (SPA św. Katarzyny, Hotel Krasicki, Lidzbark Warmiński) oraz Najlepszy Hotel Spa&Wellness (Hotel Bania **** Thermal&Ski Sielsko Anielsko SPA (Białka Tatrzańska).

Jestem zaszczycona tym, że ta niezwykła uroczystość odbywa się w moim teatrze, tym bardziej, że sama uwielbiam SPA. Mam nadzieję, że się dobrze się tu czujecie, bo pamiętajcie, że to miejsce powstało z miłości i pasji, tak jak wasze SPA. Wiem co to znaczy ciężka praca i wiem jak cieszy sukces, także wszystkim wam serdecznie gratuluję – powiedziała Małgorzata Potocka, właścicielka Teatru Sabat.

Oceniamy hotele i SPA w różnych kategoriach. Ale przecież SPA tworzą ludzie, ręce! Dlatego proponuję w przyszłym roku wzbogacić konkurs o kolejną kategorię – Najlepsze Ręce – opowiadał na Cezary Szczerbiński. Podpisujemy się pod tym wnioskiem wszystkimi kończynami! I razem z gwiazdami – m.in. mocno kibicującą konkursowi Małgorzatą Foremniak – serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

 

 

Show Buttons
Hide Buttons