Rozmowy za kulisami… W Kulisach Urody! Partnerem wydarzenia magazyn Tygrysy Biznesu!

 

Magazyn Tygrysy Biznesu wspiera profilaktykę nowotworową, a jak wiadomo jesień nowotworem stoi. Kończymy październik – miesiąc nowotworów kobiecych i wchodzimy w listopad, miesiąc nowotworów męskich. Ale nowotwory to także PROFILAKTYKA. Dlatego objęliśmy patronatem medialnym wydarzenie, które profilaktyki właśnie dotyka.

16 listopada o godzinie 18 w Kulisach Urody przy ul. Żeromskiego 14 w Warszawie odbędzie się pierwsze z cyklu spotkań „Rozmowy za kulisami”. Kulisy Urody to butikowe studio urody, któremu nieobce są szczególne potrzeby jego klientów. W ofercie oprócz klasycznych zabiegów pielęgnacyjnych i urodowych znajduje się również onkokosmetyka, która zajmuje się pielęgnacją i relaksem SPA dla osób w trakcie leczenia onkologicznego lub po nim. „Tam, gdzie takie osoby słyszą, że nie otrzymają pomocy, albo muszą kłamać, albo zostają pozostawione samym sobie. Moim zadaniem było stworzyć miejsce, gdzie każdy może czuć się sobą, przytulnie, domowo i uzyskiwać najwyższej jakości, specjalistyczną pielęgnację. Specjalistyczną – znaczy też bezpieczną, dla każdej skóry.” – opisuje Małgorzata Sacharuk, właścicielka Kulis Urody.

Wśród zaproszonych Gości, znajdą się:

  • Ida Karpińska, Prezes Fundacji Kwiat Kobiecości, niezwykle charyzmatyczna liderka działań profilaktycznych, która opowie o swoich doświadczeniach z diagnozą i… działaniach w kierunku rozszerzenia wczesnej diagnostyki… nie tylko u Kobiet!
  • Eksperci marek Diego dalla Palma i RVB Lab, którzy opowiedzą o wartości naturalnej, ale jednocześnie specjalistycznej pielęgnacji w zakresie skór o szczególnych potrzebach terapeutycznych.

I sama…

  • Małgorzata Sacharuk – właścicielka butikowego studia urody Kulisy Urody, Gospodyni spotkania, która o diagnozie, diagnostyce i walce z nowotworami mogłaby napisać książkę. Opowie o zmianach w życiu swoim i swojej rodziny, jakie wprowadziła, po to by… docelowo żyć długo i szczęśliwie. Nawet z widmem nowotworu.

Spotkanie poprowadzi dziennikarka: Justyna Sokołowska

Rezerwację miejsca na wydarzenie obejmuje zakup „cegiełki” vouchera w kwocie 100 zł do Kulis Urody. 50% tej kwoty zostanie przekazane na działalność Fundacji Kwiat Kobiecości. Spotkanie pełne będzie niespodzianek, prezentów, smakołyków. Będzie trochę babsko (ale zaproszenie jest kierowane także dla mężczyzn), trochę zdrowotnie i trochę urodowo. „Wokół zdrowego i pięknego, szczęśliwego stylu życia, chcielibyśmy stworzyć społeczność, otwartą na siebie i potrzeby drugiego człowieka”.

Ilość miejsc znacząco ograniczona (20), obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy, więcej informacji znajdą Państwo w wydarzeniu na Facebooku:

https://fb.me/e/2GrlIs1hJ

 

Show Buttons
Hide Buttons