Trójwymiarowy efekt nawilżenia i odmłodzenia!

 

Zbliżające się lato to czas, gdy nasza skóra szczególnie potrzebuje pielęgnacji i nawilżania. Promieniowanie słoneczne, wysokie temperatury, suche powietrze oraz częsty kontakt z wodą, mocno naruszają naturalną barierę ochronną. Sucha skóra jest bardzo podatna na powstawanie zmarszczek. Jeśli latem nie chcesz dodać lat swojej skórze – zastosuj nawilżającą pielęgnację kosmetykami Hyaluron 3D Line, opracowaną przez kosmetologów marki Clarena.

Clarena: bestsellerowe kosmetyki, gabinety kosmetyczne, szkolenia

W 2005 roku we Wrocławiu, z inicjatywy Patricii Popławskiej powstała marka kosmetyków profesjonalnych Clarena. Misją pomysłodawczyni Clareny od początku było kreowanie trendów w branży beauty. To właśnie w kosmetykach Clarena jako pierwszych w Polsce, zastosowano innowacyjne składniki, jak: kawior, diamentowy pył, śluz ślimaka czy peptydy naśladujące działanie jadu węża. Sprawiło to, że produkty Clarena stały się znane i cenione na całym świecie. Oprócz bestsellerowych kosmetyków, pod marką Clarena prowadzone są cztery Centra Kosmetyczne: we wrocławskich Wilczycach, Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Można w nich poddać się zabiegom kosmetycznym i podologicznym, albo zostać modelką podczas szkoleń kosmetologicznych (zapisy: szkolenia@clarena.pl). Każde Centrum posiada również showroom, w którym można przetestować kosmetyki Clarena, także te nawilżające, zawierające z różne rodzaje kwasu hialuronowego.

Trójwymiarowe nawilżanie

Kwas hialuronowy odpowiada m. in. za nawilżanie, utrzymanie elastyczności i ochronę skóry. Szacuje się, że codziennie tracimy od 5% do nawet 30% naszego kwasu hialuronowego, w jego miejsce tworzy się nowy. Wiek, nadmierne opalanie czy zła dieta mogą prowadzić do jego niedoborów, skutkujących przesuszeniem skóry i pojawianiem się zmarszczek. Kosmetyki Hyaluron 3D Line stanowią panaceum na te problemy! Zawarte w nich różne wielkości i rodzaje kwasu hialuronowego skutecznie uzupełniają deficyt wody w trzech poziomach skóry. Składniki aktywne linii Hyaluron 3D zapobiegają utracie wody, zapewniając trójwymiarowy efekt nawilżenia i wygładzenia.

Głębia nawilżenia – zabieg kosmetyczny w domu!

Pielęgnacja domowa jest niezbędnym uzupełnieniem zabiegów w gabinecie kosmetycznym. Jej podstawą jest oczyszczanie – zaaplikuj nawilżające mleczko Hyaluron 3D Milk, które doskonale usuwa makijaż oraz zanieczyszczenia, a jednocześnie nawilża i wygładza skórę. Po zmyciu kosmetyku letnią wodą, nałóż za pomocą wacików Hyaluron 3D Tonic – to gwarancja wyrównania poziomu pH skóry i doskonałe przygotowanie jej do następnych kosmetyków. Kolejnym etapem jest delikatne złuszczenie skóry. Użyj w tym celu Hyaluron 3D Peeling, który wygładza i rozjaśnia cerę. Po zmyciu peelingu i ponownej tonizacji, przejdź do kolejnego kroku: Hydro Hyaluron Mask – kremowa maska chroniąca skórę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Po 15 minutach zetrzyj resztki kosmetyku – czas na kremowe zakończenie rytuału. Tu doskonale sprawdzi się Hyaluron 3D Cream, który błyskawicznie i kompleksowo nawilży Twoją skórę. Do regenerującej, nocnej kuracji oraz pod makijaż polecamy Hyaluron 3D Elixir. Wysokie stężenie składników aktywnych Elixiru, lekka żelowa konsystencja oraz bogata formuła pozwalają na błyskawiczne wypełnienie zmarszczek, zapewniając efekt widocznego odmłodzenia.

Nawilżenie sekretem zdrowej i młodej skóry

Optymalne nawilżenie to jeden z najważniejszych czynników, niezbędnych do utrzymania zdrowej i pięknej skóry. Dlatego skorzystaj z profesjonalnych, nawilżających wielopoziomowo zabiegów z zastosowaniem kosmetyków Hyaluron 3D Line, w Centrach Kosmetycznych Clarena lub zapytaj o nie swojego kosmetologa. Kosmetyki nawilżające znajdziesz na www.e-clarena.eu. Zapraszamy!

 

 

 

 

 

Show Buttons
Hide Buttons