VI EDYCJA KONFERENCJI AKADEMII KOBIET 21-22.10.2022 NYX Hotel Warsaw

 

To będzie już VI edycja Konferencji Akademii Kobiet. Emocjonujące wydarzenie, które dostarczy nie tylko zastrzyku inspiracji, ale również potężną dawkę motywacji na najbliższe miesiące.

Konferencja Akademii Kobiet 2022, jako pierwsza w historii otrzymała motyw przewodni bardzo bliskie sercu Akademii i wielu kobiet na świecie: “Bądź odważna. Bądź zdrowa. Bądź piękna”. Skąd takie hasło? Odwaga i siła, o których uczymy za pomocą autorskich projektów Akademii Kobiet, jest niezbędna nam – ludziom, aby czerpać z życia najwięcej, jak to możliwe i nie zgadzać się na przeciętność. Zdrowie, ostatnimi czasy temat intensywnie poruszany przez Akademię Kobiet. Poprzez projekt charytatywny związany z promowaniem zdrowia i profilaktyką zdrowotną dowiedziałyśmy się, jak mocno należy się wzajemnie motywować, abyśmy nie zapominały o sobie i swoim zdrowiu. Piękno to nie to, co widzimy. Piękno jest w nas. Na przestrzeni lat dowiedziałyśmy się, że piękno może być odkryte poprzez poczucie szczęścia lub ukryte w nas samych, kiedy nie czujemy się szczęśliwi i spełnieni.

W programie konferencji oprócz 15 ciekawych prelekcji, które poprowadzą eksperci ze świata biznesu i osobistości medialne, przewidziano także wieczorną galę, w programie której znalazł recital Sabiny Sago i Rafała Drozda. Wśród prelegentów VI edycji, którą poprowadzi Dorota Gardias, znajdą się m.in. Katarzyna Pakosińska, Patricia Kazadi, Agnieszka Cegielska, Magdalena Feretti, Anna Tępińska-Marcinek, Malwina Faliszewska, Paweł Paczuski. Plan spotkań i wykładów został ułożony tak, aby tematyka biznesowa przeplatała się z tą dotyczącą płaszczyzny prywatnej – w kontekście zdrowia, odwagi i piękna.

Konferencja Akademii Kobiet to nie tylko okazja do nauki i czerpania inspiracji, ale przede wszystkim do zdobycia cennych kontaktów biznesowych. I co może trochę zaskoczyć, zaproszeni są także mężczyźni! Bo i oni mogą się nauczyć czegoś od kobiet.

Pomysłodawczynią Konferencji Akademii Kobiet i właścicielką tej marki jest Monika Lichota, która budując swoją ścieżkę zawodową, uczestniczyła w różnego rodzaju konferencjach, warsztatach i szkoleniach, dzięki którym zdobywała cenną wiedzę, niezbędną w dalszym realizowaniu siebie na tym polu. Stworzyła wydarzenie z myślą o kobietach i z potrzeby serca – oraz chęci dzielenia się własnymi pomysłami i doświadczeniami.

 

Wszystkie informacje na temat wydarzenia dostępne na stronie Akademii Kobiet: https://akademiakobiet.pl/akademia-kobiet-vi-edycja/

Show Buttons
Hide Buttons