Wisanti – Rąbień k. Łodzi – DAY SPA z… sercem

 

 

Rzeczywistość nas nie rozpieszcza. Czego więc potrzebujemy? SPA. Absolutnie wyjątkowego! Nazywam się Agnieszka Piąstka i zapraszam Was do świata Wisanti. Miejsca, w które włożyłam całe serce i… chyba mogę powiedzieć, że jest to przepis na sukces!

Dlaczego z sercem? Bo o serce także dbamy. Na problemy sercowe oferujemy masaż dla dwojga. Do tego typu wydarzeń stworzyliśmy intymną przestrzeń, w której jednocześnie mogą być wykonywane dwa rytuały relaksacyjne, połączoną z sauną. Spełniamy wszelkie potrzeby serca – organizujemy przekąski, napoje, kwiaty, prezenty. Na koniec wizyty można zaczerpnąć zdrowego oddechu w grocie solnej z tężnią – działa doskonale na problemy krążeniowo-oddechowe. Po każdym zabiegu w naszym Day Spa klienci mogą z tego miejsca skorzystać bezpłatnie. A jakie zabiegi oferujemy?

Zabiegi na twarz

Współpracujemy z markami premium, co pozwala nam proponować skuteczne rytuały pielęgnacyjne. Czy rytuał znaczy, że jest przyjemnie? Zdecydowanie. Czy skutecznie? Zawsze. A dla fanów mocniejszych wrażeń albo mających zaawansowane potrzeby proponujemy zabiegi z certyfikowanymi technologiami, w tym HIFU – Liftera. Zabieg ten zdobył w tym roku Perłę Dermatologii, za skuteczność i bezpieczeństwo. Bywa alternatywą dla chirurgicznego liftingu, a jednak jest komfortowy i bezinwazyjny. Posiadamy też laser do zamykania naczyń i fotoodmładzania skóry, a także oczyszczanie wodne połączone z falą radiową. Dla każdego według potrzeb. Każdy zabieg poprzedza indywidualna konsultacja, która pozwala dobrać najskuteczniejsze rozwiązanie.

Zabiegi na ciało

Wyszczuplanie, ujędrnianie, redukcja cellulitu? Tylko w najnowocześniejszym wydaniu. Kriolipoliza Cooltech pozwala trwale usunąć nawet znaczną ilość tkanki tłuszczowej przez… wymrażanie. Mimo intensywności zabiegu klientom udaje się zrelaksować, aż 70 minut – można odpoczywać albo skorzystać z zabiegu na twarz. Wszystkie zabiegi modelujące intensyfikujemy za pomocą endermologii, czyli masażu próżniowego – także przyjemne i najważniejsze – działa. Chcielibyście skorzystać z prawdziwego hi-tech? Musicie poznać ProCare – zabieg łączący aż 6 różnych technologii, po to, by skutecznie i głęboko wpływać na tkankę tłuszczową oraz kolagen i elastynę – celem ujędrnienia skóry. Wszystkie technologiczne terapie możemy przeplatać tradycyjnymi masażami i dobierać indywidualną pielęgnację.

Indywidualna pielęgnacja?

Tak, wszystkie zabiegi w Wisanti Day Spa mają swoją kontynuację w codziennej pielęgnacji. Czym różni się ta pielęgnacja od tej powszechnie dostępnej? Tym, że jest indywidualnie dopasowana, jej skład to pewnik – pozbawiona jest zbędnych „ulepszaczy”, oprócz działania pielęgnacyjnego daje efekt terapeutyczny – wszystko szyte na miarę potrzeb klienta.

Eventy

Dzięki przestrzeni, jaką posiadamy, specjalizujemy się również w organizacji wydarzeń – spotkań grupowych, wieczorów panieńskich, baby shower. Każde takie spotkanie to czas na relaks, skorzystanie z wyjątkowych zabiegów i spędzenie chwil z bliskimi ludźmi. To nowy standard spędzania czasu – ludzie często potrzebują wartościowego czasu, zatrzymania, usłyszenia drugiej osoby. Takie spotkanie w DAY SPA daje ku temu okazję.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy na stronę www.wisanti.pl lub odwiedź nas osobiście: Wisanti Day Spa, ul. Słowiańska 14, Rąbień, tel. 500 55 14 14

 

Show Buttons
Hide Buttons