Witamina U – przełom w pielęgnacji cery naczyniowej!

 

Problem cery naczyniowej jest niezwykle powszechny. Na podłożu płytko unaczynionej, cienkiej skóry często rozwija się trudny w leczeniu trądzik różowaty. Nowa linia dermokosmetyków od Clareny, z innowacyjną witaminą U oraz roślinnymi ekstraktami stanowi przełom w gabinetowej i domowej pielęgnacji cery naczyniowej. Kosmetyki z tymi unikalnymi składnikami nie tylko redukują rumień i podrażnienia, ale także uszczelniają naczynia krwionośne i zapobiegają ich ponownemu pękaniu, co udowadniają wyniki badań przeprowadzonych przez niezależny instytut badawczy.

Skąd się wzięła witamina U? Z kapusty!

W medycynie ludowej od wieków stosowano okłady z tłuczonych liści kapusty na siniaki, obrzęki, bóle reumatyczne, a także w przypadkach ukąszeń, oparzeń, a nawet na zapalnie piersi u mam karmiących. Nic więc dziwnego, że te niezwykłe właściwości lecznicze zainteresowały naukowców. Przeprowadzone w latach 50 XX w. badania kliniczne udowodniły, że sok z kapusty zwalcza stany zapalne żołądka oraz dwunastnicy. Jedną z najsłynniejszych historii potwierdzających niezwykłe działanie witaminy U jest ta, związana z życiorysem Jaya Kordicha, który był znanym promotorem diety opartej na sokach warzywnych. Po zachorowaniu na guza pęcherza moczowego zdecydował się on na kurację sokiem z kapusty. Zawarta w nim witamina U nie tylko ograniczyła objawy, ale także wpłynęła na wycofanie się choroby. W 1966 roku po raz pierwszy wyizolowano z kapusty leczniczą substancję – sulfonian metioniny, która od słowa Ulcer (wrzód) nazwana została witaminą U.

Witamina U w kosmetologii

Lecznicze właściwości witaminy U skłoniły naukowców z wydziału dermatologii Uniwersytetu w Seulu do sprawdzenia jej wpływu na skórę. Opublikowane w 2010 roku wyniki wykazały, że stosowana zewnętrznie, aż trzykrotnie przyspiesza tempo regeneracji skóry. Stwierdzono także, że sulfonian metioniny ma zdolność łagodzenia podrażnień. Ponadto, działa przeciwzapalnie oraz ułatwia gojenie się ran.

Pozbądź się pajączków i rumienia z Vit U. Reduction Line!

Korzystając z klinicznie udowodnionego działania witaminy U, laboratorium Clarena jako pierwsze wprowadziła ją do linii dermokosmetyków. Vit. U Reduction Line jest przeznaczona do cery naczyniowej i/lub z tendencją do trądziku różowatego. Wyróżnia się wysoką (do 98,5%) zawartością składników pochodzenia naturalnego oraz naturalnymi, wegańskim formulacjami. Głównym składnikiem aktywnym linii jest kompleks powstały z połączenia witaminy U i ekstraktu z ambory, o przełomowym działaniu likwidującym rumień i podrażnienia, uszczelniającym naczynia i zapobiegającym ich ponownemu pękaniu. Dzięki niemu skóra szybciej się regeneruje i staje się mniej podatna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, takich jak słońce, wiatr czy słona woda. Unikalne receptury sprawiają, że efekty możemy obserwować gołym okiem już po czterech zabiegach. Dodatkowo, u osób stosujących kosmetyki Vit. U Reduction Line, zaobserwowano znaczne zagęszczenie się skóry, a co za tym idzie, redukcję zmarszczek i oznak starzenia. Linia zawiera produkty do wykonywania profesjonalnych zabiegów kosmetycznych oraz do pielęgnacji domowej.

Witamina U – tajemnica skutecznej pielęgnacji cery naczyniowej

Aby na własnej skórze przekonać się o niesamowitej skuteczności działania innowacyjnych kosmetyków z witaminą U, skorzystaj z zabiegów w Centach Kosmetycznych Clarena lub zapytaj o nie swojego kosmetologa. Produkty niezbędne do codziennej pielęgnacji cery naczyniowej czekają na ciebie na www.e-clarena.eu.

  

 

 

Show Buttons
Hide Buttons