Wymarzony urlop…

 

W obecnych czasach chętnie wybieramy urlop w kraju, najlepiej w luksusowym hotelu SPA za miastem, położonym z dala od jego zgiełku i pośpiechu, w otoczeniu przyrody. A jeśli jest to jeszcze enklawa dla dorosłych – jak mazowiecki Manor House SPA – brzmi jak urlop doskonały.


Po pierwsze: położenie
W centralnej Polsce, tylko 130 km od Warszawy z dobrym dojazdem (niedaleko trasy S8) i lądowiskiem dla śmigłowców. Co szczególnie ważne w pandemicznych czasach, duża przestrzeń kompleksu pałacowo-parkowego sprzyja bezpieczeństwu gości, a moc atrakcji sprawia, że nawet przy pełnym hotelu nie ma tłoku. 10-hektarowy, zabytkowy park z 300-letnim starodrzewem, pomnikami przyrody, przypałacowymi stawami i ścieżkami: przyrodniczą, historyczną i rekreacyjną, oraz czystym powietrzem bez smogu sprzyja relaksującym spacerom.

 


Po drugie: natura
Park w Chlewiskach zachęca do spędzania czasu wśród pięknej polskiej przyrody. Można tu odpocząć od upałów, przytulić się do drzewa, pochodzić boso po trawie i zaznać leśnych kąpieli, które służą zdrowiu i dobremu nastrojowi. Można też czerpać siły natury z energetycznego Ogrodu Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, Ogrodem Zen, energetycznymi spiralą i labiryntem oraz Piramidą Horusa. Ze względu na wysoką biowitalność (nawet do 30 tys. bovisów, a neutralny poziom dla zdrowego organizmu to ok. 6500 j. w skali Bovisa) jest nazywany Polskim Centrum Biowitalności. Samo przebywanie na jego terenie wzmacnia siły życiowe, sprzyja regeneracji organizmu i dobremu samopoczuciu.


Po trzecie: hotel bez dzieci
Pierwszy w Polsce hotel dla dorosłych (przyjmuje gości od 12 roku życia) kusi ciszą i spokojem miejsca bez dzieci. Doceniają to zarówno single, jak i rodzice, którzy też czasem pragną spędzić choć kilka dni bez swoich pociech; pary chcące spędzić romantyczny weekend; przyjaciółki nastawione na relaks w SPA, a także rodzice dorosłych dzieci, którzy odwykli od rwetesu, jaki wprowadzają małe dzieci. Cisza i spokój hotelu bez dzieci sprzyja też spotkaniom biznesowym, szkoleniom i wyjazdom integracyjnym. Kompleks jest także przyjazny weganom i alergikom.


Po czwarte: biowitalne SPA
Manor House SPA od lat jest nagradzany tytułem najlepszego holistycznego hotelu SPA w kraju. W Gabinetach Bioodnowy można skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych i masaży oraz energetycznych terapii, które wzmacniają siły witalne organizmu, poprawiają zdrowie i odporność. Autorski program odmładzający pobudza naturalną umiejętność organizmu do autoregeneracji. Godne polecenia są także: koncerty na gongi tybetańskie, kąpiele w bezchlorowym basenie z ożywioną wodą Grandera, seanse saunowe w Łaźniach Rzymskich, prozdrowotne kąpiele ofuro, również w romantycznej wersji dla dwojga w głębokich wannach Duo Ofuro by Manor House.


Po piąte: holistyczna aura
W Manor House SPA na każdym kroku wyczuwa się holistyczną atmosferę, a o gości dba na każdym poziomie. Bliskość kojącej zmysły przyrody, pozytywne siły natury, wyjątkowe biowitalne SPA, w którym wykorzystuje się dobroczynną siłę wody, muzyki, dźwięku i wibracji. Do tego tradycyjna kuchnia, świetne menu wegańskie, Dania Lasu i według zdrowej Diety Życia. Dosłownie wszystko sprawia, że łatwo tu o wytchnienie od codzienności, wypoczynek regenerujący ciało, umysł i duszę, dobry sen i poczucie dobrostanu.

Więcej: www.manorhouse.pl

Show Buttons
Hide Buttons