Zdobyliśmy klientów, oferując wiedzę i doświadczenie

Firma J.W. Construction na polskim rynku działa od 23 lat. O inwestycjach realizowanych w tej chwili przez spółkę oraz perspektywach na przyszłość opowiada Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

Małgorzata Ostrowska J.W. CONSTRUCTION fot. Borys Skrzynski

Jak wygląda pozycja polskiego dewelopera J.W. Construction na rynku nieruchomości?

W każdej branży liczy się wiedza, a obok niej umiejętność doboru współpracowników, bo nawet najlepsze pomysły bez dobrego teamu nie mają szansy na realizację. Jako Grupa, J.W. Construction działa na rynku od ponad 20 lat, posiada także 15 lat doświadczenia w branży hotelarskiej. JW. jest profesjonalnym operatorem hotelowym, posiada sieć hoteli 500 w całej Polsce, wysokiej klasy hotel Czarny Potok Resort & SPA w Krynicy Zdroju, a w listopadzie zeszłego roku otworzył kolejny – czterogwiazdkowy hotel Dana w Szczecinie. Ponadto połączenie doświadczenia z rynku deweloperskiego i hotelarskiego zaowocowało projektem aparthotelu w Warszawie. Rok 2015 zamknęliśmy na poziomie 1569 sprzedanych lokali wobec 1097 lokali w roku 2014. Najwięcej, bo aż 1229  mieszkań sprzedaliśmy w Warszawie, co zapewniło naszej spółce II miejsce wśród deweloperów na stołecznym rynku.

Jakie inwestycje realizują Państwo w tej chwili?

Obecnie realizujemy 12 inwestycji w całej Polsce na ok. 3 tys. lokali. W trakcie budowy jest kilka osiedli w Warszawie, m.in. os. Bliska Wola wraz ze znajdującym się na jego terenie aparthotelem, położonych w dzielnicy Białołęka os. Zielona Dolina II i III oraz Willa One, a także zlokalizowanych 8 minut drogi samochodem od warszawskiego Bemowa domów na osiedlu Villa Campina. Ponadto zakończyliśmy trzecią i ostatnią część Osiedla Centrum w Łodzi, realizujemy inwestycję Bernadowo Park w Gdyni w atrakcyjnej, nadmorskiej okolicy i Nowe Tysiąclecie w Katowicach, także z szybkim dojazdem do tętniącego życiem centrum miasta.

Jakie są największe atuty J.W. Construction w walce o klienta?

Naszą przewagę nad konkurencją dostrzegamy na kilku polach – między innymi w zakresie posiadanego na terenie Polski potencjału i doświadczenia w realizacji dużych, kompleksowych osiedli, a także inwestycji w systemie aparthotelowym.  Mamy doświadczone ekipy, a dzięki współpracy ze znakomitymi specjalistami projektowymi jesteśmy w stanie zaproponować klientom rozwiązania projektowe dla nieruchomości, podnoszące funkcjonalność i estetykę mieszkań.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotowujemy oferty szyte na miarę ich potrzeb. Jedną z nich jest  możliwość zamieszkania w  domu pod Warszawą. Domy w inwestycji Villa Campina, w cenie rozpoczynającej się już od ok. 460 tys. zł, objęte są programem MdM, co oznacza, że korzystając z oferty można otrzymać nawet do 80 tys. zł rządowej dopłaty.  Do dyspozycji klient może mieć nie tylko 133-metrowy dom w cenie mieszkania w Warszawie, ale i blisko 400-metrową działkę.

Kolejną bardzo atrakcyjną ofertą są apartamenty o najwyższym standardzie wykończenia i wyposażenia w systemie aparthotelowym. Zakup apartamentu w systemie condo to dla klienta alternatywna forma inwestycji w nieruchomość,  w której nabywa apartament zarządzany przez profesjonalnego operatora hotelowego, np. w aparthotelu Wola Invest. Inwestor w tym czasie otrzymuje gwarancję zwrotu z inwestycji w wysokości 5 proc. w skali roku oraz dodatkowy podział zysków, a także czerpie inne korzyści z posiadania apartamentu, m.in. możliwość przyjazdu do apartamentu w wybranym terminie.

Jakie są Państwa plany na 2016 rok?

Prognozy na ten i przyszły rok są również obiecujące. Priorytetem dla spółki będzie realizacja projektów deweloperskich przy wykorzystaniu posiadanego banku ziemi o wysokim potencjale. Do kluczowych projektów należeć będą dwa ostatnie już etapy inwestycji Bliska Wola przy ulicy Kasprzaka w Warszawie, Zielona Dolina II i III na Białołęce oraz kolejne etapy inwestycji w Katowicach i Gdyni.

Dziękujemy za rozmowę

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Show Buttons
Hide Buttons