Żyj Świadomie: Kongres Zdrowego Stylu Życia w Hotelu Windsor 

 

1-2 marca br. Hotel Windsor w Jachrance zamieni się w ośrodek inspiracji i rozwoju osobistego podczas wyjątkowego wydarzenia – GoE Wellness Seminarium Żyj Świadomie. To nie tylko kongres, ale prawdziwa uczta dla tych, którzy pragną dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. 

Seminarium skupi się na holistycznym wellness, czyli podejściu do które łączy ze sobą wszystkie jego elementy. Celem jest znalezienie równowagi między zdrowiem fizycznym, psychicznym a duchowym – klucz do harmonii, zdrowia i pełni szczęścia. 

Dlaczego warto wziąć udział? 

Uczestnicy zdobędą nie tylko teoretyczną wiedzę, ale również praktyczne wskazówki, techniki i udział w warsztatach, aby każdy mógł zacząć wprowadzać zdrowe nawyki do swojego życia. Wartość Seminarium tkwi w różnorodności tematów poruszanych przez prelegentów, obejmujących aspekty takie jak zdrowe nawyki żywieniowe, pozytywne emocje, techniki oddechowe, znaczenie ruchu, czy samoakceptacja. 

Goście specjalni to prawdziwi eksperci w swoich dziedzinach, zarówno z zakresu medycyny, jak i świata rozrywki. Wśród nich znajdują się m.in. Katarzyna Bosacka, Karol Okrasa, Patricia Kazadi, Paweł Zagumny, Rob Rea, Klaudia Leclercq i Jarosław Antoniak, Prof. Dr Hab. N. Med. Jadwiga Jośko-Ochojska, Prof. Dr Hab. Danuta Kołożyn-Krajewska, Maria Rotkiel, czy Piotr Sałata. Każdy z prelegentów wniesie coś wyjątkowego, dzieląc się nie tylko wiedzą, ale także praktycznym doświadczeniem. 

Co będzie poruszane podczas seminarium? 

Tematy przewodnie obejmują szeroki wachlarz aspektów związanych z holistycznym podejściem do zdrowia. Od wprowadzania i utrzymywania zdrowych nawyków żywieniowych, spontanicznej aktywności fizycznej, aż po odkrywanie źródeł stresu i kształtowanie relacji z własnym ciałem. Paneliści skupią się również na świadomym jedzeniu, wpływie żywienia na codzienne życie, tajemnicach mikrobiomu i połączeniu zdrowia jelit z ogólnym samopoczuciem, czy technikach relaksacyjnych i terapii dźwiękiem. 

Więcej niż wykłady 

To nie tylko czas spędzony na słuchaniu wykładów. Seminarium zapewni uczestnikom okazję do bezpośredniej interakcji z prelegentami i zadawania pytań dotyczących wykładów. Warsztaty, dyskusje i praktyczne wskazówki sprawią, że każdy będzie mógł aktywnie uczestniczyć w procesie.

Część wystawiennicza 

Lobby hotelu otwarte zostanie dla wszystkich, którzy chcą poznać polskie marki prezentujące swoje produkty i usługi związane z zdrowym stylem życia, i zamieni się w otwartą część wystawienniczą. 

GoE Wellness Seminarium Żyj Świadomie to okazja do zanurzenia się w świecie zdrowia i dobrostanu. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze zdrowym stylem życia, czy już długo nad tym pracujesz – to wydarzenie z pewnością dostarczy ci inspiracji i praktycznych wskazówek.

Więcej informacji o wydarzeniu i bilety, dostępne są na: https://www.goewellness.com/zyjswiadomie?lang=pl-PL

 

Show Buttons
Hide Buttons