Dobre wrażenie w biznesie – to pierwszy krok do sukcesu

Różana Rezydencja miejsce wyjątkowe, z historyczną duszą oddalone jedynie godzinę drogi od Warszawy. Powstało z potrzeby ciała i duszy łącząc nieskrępowany luksus i aktywny wypoczynek. Miejsce magiczne nie tylko na weekendowe oderwanie się od zgiełku codzienności z ukochaną osobą bądź w gronie przyjaciół.

To też idealne miejsce coraz bardziej wykorzystywane do kameralnych spotkań biznesowych, narad zarządu, zamkniętych szkoleń czy indywidualnego coachingu, połączony z odpoczynkiem i wieczornym relaksem w strefie Wellness na najwyższym poziomie. W okresie letnim obsługa Rezydencji jest przygotowana na organizację eventów firmowych, do których wykorzystywany jest piękny ogród otoczony starodrzewiem.

W Różanej Rezydencji goście biznesowi otrzymują do dyspozycji m.in. stylową salę konferencyjną z kominkiem, pełne zaplecze techniczne, komfortowe noclegi w luksusowych sypialniach, indywidualnie przygotowane menu, czy dyskretną obsługę Concierge.

Dobre wrażenie w biznesie to pierwszy krok do osiągnięcia sukcesu. W takim miejscu jak Różana Rezydencja znacznie lepiej podejmuje się tematy trudne, wymagające zarówno twardych jak i miękkich zdolności negocjacyjnych. Zmiana otoczenia w znaczny sposób przyczynia się do lepszego myślenia i możliwości tworzenia nowatorskich pomysłów czy koncepcji promocji i sprzedaży nowych produktów lub usług w firmie.

Biznes to umiejętność, którą rozwija się bezustannie, a do tego potrzebne są nie tylko kompetencje i doświadczenie, ale również przyjazne miejsce.

www.rozanarezydencja.pl

 

Show Buttons
Hide Buttons