O nas

Tygrysy Biznesu to profesjonalny magazyn poświęcony nowoczesnym firmom i ludziom, którzy je tworzą, ich pasjom i sukcesom. Publikujemy wywiady z wyjątkowymi osobowościami świata biznesu, relacje z najważniejszych wydarzeń oraz artykuły eksperckie z zakresu promocji, marketingu i finansów. Dostarczamy ciekawą i aktualną wiedzę, przybliżamy nowe trendy i kierunki rozwoju, zachęcamy do innowacyjności i kreatywności.

Jesteśmy głównym partnerem ogólnopolskich programów organizowanych przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, dlatego na naszych łamach prezentujemy profile Laureatów – najlepszych przedsiębiorstw w Polsce.

Mamy nadzieję, że lektura naszego pisma będzie dla Państwa źródłem wiedzy i inspiracji na drodze do sukcesu.

Marcin Andrzejewski
Redaktor Naczelny

 

 

 

Statuetka Tygrysy Biznesu

prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez redakcję magazynu wybitnym postaciom świata biznesu. Laureatami nagrody są przedsiębiorcy, którzy dzięki talentowi, pasji, wyjątkowemu zmysłowi biznesowemu oraz wytrwałości zbudowali świetnie prosperujące firmy i wartościowe marki. Są niekwestionowanymi autorytetami w swojej dziedzinie, ekspertami w danej branży, liderami na rynku, wzorem dla otoczenia. Tą nagrodą pragniemy uhonorować ich dotychczasowe  osiągnięcia, pogratulować sukcesu i zmotywować do dalszego rozwoju.

 

 

 

 

 

Wspólnie z Centralnym Biurem Certyfikacji Krajowej powołaliśmy Business Tigers Club .

Ideą Business Tigers Club jest integracja środowiska biznesu. Naszym głównym celem jest promocja i łączenie biznesów. Poprzez cykl spotkań klubowych, opartych na networkingu, umożliwiamy przedsiębiorcom wymianę doświadczeń i kontaktów, co stanowi największą wartość dzisiejszego biznesu.
Spotkajmy się w biznesowej atmosferze, aby nawiązać relacje, wymienić wizytówkami, dać swoim firmom szanse na rozwój.

Pomagamy nawiązywać wartościowe kontakty biznesowe.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Show Buttons
Hide Buttons